Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha sokban hasonlítok a sorozat...

Ha sokban hasonlítok a sorozatgyilkosokra, akkor nagy valószínűséggel, én is hasonlókat fogok csinálni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

-Rossz gyerekkor,többnyire alkoholista családban nőttek fel.

-Gyilkosságokról fantáziálás.

-Gyermekkorban állatbántalmazás. Én ugyan nem bántalmaztam egy állatot se,de sokat gondoltam rá,ezt általában mással vezettem le,mint pl. boxxal vagy éppen egy plüssmacit tépek szét,de ez sem volt elég.

- Intelligens embernek tartják őket.

-Agresszívak gyerekkorban. pl. iskolai verekedések stb.

Egy 18 éves fiú. Poénból be írtam a keresőbe,hogy mi jellemző a sorozatgyilkosokra,és meglepett,hogy mennyi mindenben hasonlítanak rám. Már voltam pszichiátrián az agressziómmal kórházban,ott semmit sem állapítottak meg. Mivel 11-12 éves koromban már közveszélyesen viselkedtem,ezért kerültem be. Adtak valami pszichológust,és le volt rendezve az egész.


2018. dec. 18. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó vicc.

Nem lehetnél az. Egy sorozatgyilkos agya nem úgy működik ahogy a tiéd levezethető.


Írj privit, ha kíváncsi vagy többre

2018. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehetseges hogy van esely ra bar a csaladi hatter nem minden esetben jellemzo ra. Vagy lecsillapodsz vagy ha bekerulsz egy gyogyoba onnan nehezen josz majd ki mert mindig nyugtatozva leszel. Keress fel egy pszichologust mert ha elfajul akkor a dilihazban veged
2018. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megfogalmazódott benned ez a kérdés, tehát van olyan részed ami ezen aggódik, ezt a részedet kell erősíteni. A gyilkosságokról való fantáziálgatásodat is kiélheted, írhatsz könyvet. Nem hiszem, hogy aggódnod kellene. Szerezz egy kutyát, ismerkedj, keress egy jó hobbit és ne gondolkodj ezen, nem vagy pszichopata!
2018. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha eldurran az agyad akkor van rá esély, hogy mindenkit lelősz aki az utadba kerül és / vagy utáltad régen valamiért.


Én mondjuk jó családban nőttem fel (vagyis még növök inkább :D), engem is intelligensnek tartanak és sokat fantáziákok arról, hogyan nyirnám ki azokat akik miatt az egész általános egy rakat Xar volt. Állatokat mondjuk nem kínoztam, és nem is tervezem :D.


Ha alkalmam adódna rá (szereznék fegyvert) valószínűleg ki is nyírnám őket, mondjuk pár ember esetén kicsit problémás lenne, mivel pár fa***kalapnak megemlítettem, hogy majd kifogom nyírni a családjával együtt :D


Az alapnak jó, hogy látod a problémát magadban (Szóval azt, higy oszichopata lennél, kizérhatjuk). Kérdezz körbe az ismerősöknél, hogy ismernek e valami jó pszichológust aki tényleg használ.

2018. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ezt inkább senki előtt ne hangoztasd.
2018. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. Sűrűn megalázták őket gyerekkorukban testileg, lelkileg vagy szexuálisan.

2. Mindenre alkalmatlannak és értéktelennek érzik magukat.

3. Nemi erőszak, kínzás stb. Szívesen nézegetnek ilyen témájú képeket.

2018. dec. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az hogy intelligensek az egy tévhit a filmekből.

Szerintem inkább borderline személyiségzavarod lehet. Arra jellemző ez az identitáskeresés mint amit csinálsz

2018. dec. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
+ az impulzivitás is
2018. dec. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ezek igazak rám. Mint amiket itt felsoroltak.
2018. dec. 19. 07:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyszerű a válasz.


Ha valaki különböző időpontokban legalább 3 ember megöl, akkor egy sorozatgyilkos. Teljesen mindegy most az ember személyisége és hogy mik történtek vele. Ezt vagy elhatározza vagy pedig skizofrén és nem beszámítható állapotban gyilkol. (de te gondolom nem vagy skizofrén)


Amiről a 4-es ír az tömeggyilkosság.

2018. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!