Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha eleget alszok, miért olyan...

Ha eleget alszok, miért olyan a szemem, mint aki 1 hete nem aludt?

Figyelt kérdés

Hiába alszom akár 12 órát, olyan csúnya a szemem, hogy azon semmi smink nem segít. Ha meg kevesebbet alszom, akkor aztán főleg. Átlagban 7-8 órát alszom de egyszerűen semmi nem segít.

Ami a fura, hogy mikor a páromnál alszom, ott kb 10 óra körül, ott úgy nézek, mintha téli álmot aludtam volna. Ki van simulva az arcom, puha a bőröm.

Eszembe jutott az is, hogy magával a hajnali keléssel lehet a baj, de az korábban is volt már és ki bírtam normálisan nézni.

Már a sírás kerülget, mikor tükörbe nézek.

Az is felmerült, hogy valami vitaminhiány, de fogalmam sincs, hogy milyen.

Remélem tud valaki segíteni, köszönöm!



2018. nov. 9. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a párod ágya kényelmesebb, ezért jobban ki tudod pihenni magad rajta, míg a sajátodon mindig felkelsz forgolódni?
2018. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Karikás a szemed, vagy beesett?
2018. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, viszont én is ebben a cipőben járok. Mindig karikásak a szemeim, ha hosszabb ideig nem találkozok a rokonokkal, akkor mindig megjegyzik és kérdezősködnek, hogy alszok-e eleget.
2018. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy milliószor kényelmesebb az ő ágya, de itthon is jót tudok aludni. Iőszakosan jön elő, ez most kb 3 hete tart. Előtte normálisan néztem ki, de ez mindig rövid ideig van így, előbb vagy utóbb mindig jön a pár hetes kialvatlanság.

Piros a szemeim alatt és beesett a szemem.

2018. nov. 9. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha piros a szemeid alatt, akkor valami allergénre gyanakszom én. Vagy a párna (ágynemű anyaga) vagy a mosószer esetleg öblítőszer, amit használsz. Először talán azt próbáld ki, hogy olyan tisztítószert használsz, amit a párodnál is használnak. Ha ott sosem jársz így. Utána a párnát is lecserélheted, ha nem szűnik meg a mosószer cserétől.
2018. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Iszol elég vizet?
2018. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!