Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a kommunikációs készségem?

Figyelt kérdés
Sokat olvasok mégsem tudom soha megfogalmazni amit akarok,meg mielőtt beszélek valakivel elgyakorlom, hogy mit fogok mondani tök vicces nem? De sose úgy sül el ahogy én akarom.Meg az a bajom, hogy mindig vicces akarok lenni, imádom ha nevetnek rajtam.Teljesen letörök ha egy nap nem tudtam senkit megnevettetni.Meg nem merek kezdeményezni beszélgetést sem.Új munkahelyre kerültem, és nem merek beleszólni a beszélgetésbe, félek, hogy törtetőnek tartanak.Nincsenek barátaim, nem tudok gyakorolni sem.Úgy irigylem azokat aki amikor beszél mindenki figyel rá.Ilyen akarok lenni.Mit tegyek ha már az olvasás sem segít??

2018. okt. 30. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd blogolni, vagy vlogolni, lehet, hogy az elején még sem érdeklődés , sem változás nem látszik, de előbb-utóbb megérződik a különbség :)
2018. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
áhh nem kezdek vlogolni, de a bloggot lehet megpróbálom
2018. okt. 31. 14:00
 3/3 anonim válasza:

Ne próbáld megtervezni, a való életben ahhoz túl sok változó van. Inkább építs ki egy csomó kicsi beszédegységet ami bevál és hagyatkozz az ösztöneidre. Lehet, hogy elsőre beszopod, de idővel biztosan bele jösz ;) A beszéd is egy készség, és gyakorlással lehet fejlesztenni.


P.S.:From a fellow introvert who is constantly trying to get implemented into society

2018. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!