Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan köthetek kompromisszumo...

Hogyan köthetek kompromisszumot egy r;bancos lánnyal?

Figyelt kérdés

Új vagyok egy osztályban és az egyik lány nagyon el akarja csavarni a fejem.

Tudom, hogy mire megy ki az egész. Az ilyen csajok akkor érzik magukat valakinek, ha minden fiút be tudnak hülyíteni, de én nem vagyok erre vevő és ez neki láthatóan nem tetszik.


Azt akarom nála elérni, hogy elfogadja nálam ez nem működik és ahelyett, hogy ezzel próbálkozik inkább tekintsen rám úgy, mint valami puha p.öcsre vagy mittudomén, csak vegye a lapot.


2018. máj. 30. 04:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogalomzavarban vagy úgy érzem. Ez nem kompromisszumkötés lenne, hanem lekoptatás, amit a másik fél teljes ignorálásával tudsz elérni. Nyíltan próbálkozik? Mert, ha mondjuk rád mászik meg ilyenek, akkor nyugodtan közölheted vele, hogy gusztustalanul viselkedik. Erre alább fog hagyni.
2018. máj. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
En tuti megdugnám de úgy hogy fölsírna. Bameg csak egyszer élsz és most vagy fiatal.
2018. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Támogatom a 2-est, de ha van okod, hogy ne tedd meg (pl. éppen van valakid), akkor éreztesd vele, hogy nem alacsonyodsz le hozzá. A legjobb, ha eljut hozzá kerülő úton, hogy pl. túl nagynak találod az orrát.
2018. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!