Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti szeretitek ha a...

Lányok, ti szeretitek ha a fiúk verekednek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és az iskolában elég sokat verekszem.

Álatalában nem komoly okok miatt de akkor is elég durvák vagyunk.

Ha meg haragból verekszem akkor arról nem is beszélnék.

A lényeg, hogy egyszerűen imádom ha a lányok nézik ahogy verekszem és szurkolnak közbe.

Imádok lányok előtt verekednivés fittogtatni az erőmet.

Én az a típus vagyok aki először üt,aztán kérdez.


Lányok, ti mit gondoltok erről? Ti is szeretitek nézni ahogy két fiú verekszik?


2018. jan. 31. 15:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha csak agresszióból levezetéséből és gyengék bántalmazásából verekszel, az senkinek nem tetszik.

Ha azért, mert megvéded magad vagy valaki mást, akkor egy hős lehetsz a lányok szemében.

A lányok szeretik a hős "lovagokat", a gyengék védelmezőjét, de nem szeretik és egy idő után ott is hagyják az agresszív hülyegyereket, aki semmi mással nem tudja felhívni a figyelmet, mint verekedéssel. Csak az a bibi az egészben, hogy mindig van egy erősebb.

2018. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Aztán nehogy egyszer ezzel a marha intelligens konfliktuskezeléseddel a padlón találd magad betört orral és a töködet szorongatva.


Szerintem iszonyú szánalmas, ha valaki képtelen érvelni, csak az ütés megy neki.

2018. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
"Én az a típus vagyok, aki először üt, aztán kérdez". Ezt úgy szokták hívni, hogy agyatlan típus.
2018. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Illetve, egyik ismerősöm, "izomagyú Mickey egérnek" nevezi az ilyeneket.
2018. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én szeretem ha egy fiú verekszik
2018. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
Én szeretem ha egy fiú verekszik én se vagyok különb sőt sok lányban is meg van ez az agresszió.
2018. febr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindenkiben megvan az agresszió. Aki képtelen uralkodni rajta, azt szokás fogyatékos idiótának nevezni.
2018. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!