Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek még valahol rendes,...

Léteznek még valahol rendes, normális emberek?

Figyelt kérdés

Rettenetes tapasztalatom van az emberekkel így általánosságban. Nem a magyarokkal, hanem nemzetiségtől függetlenül sokakkal.

Általános az olyan nézőpont, hogy "nekem legyen jó, a másik meg le van ejtve". Ezt tapasztalom az utcán, a munkában, a párkapcsolatokban...

Tegnap is ismét elveszetettem a hitem az emberekben, miután odajött hozzám egy negyvenes pasas a munkám közben a pénztárba, akinek alig 5 perce adtam oda a visszajárót (odaadtam, mert azt mondta, adjam a kislányának, és annak a kezébe adtam), felhasználva a kicsi lányt, hogy én nem adtam neki egy fillért sem, és a pici ezt tanusítja is. Amikor megkérdeztem, idehívjam-e a főnököm, átszámoljuk a kasszát, és ha kiderül, nem adtam vissza, megkapja. Azt mondta, nem számít, és kiment vigyorogva.

De ugyanerre panaszkodik a férjem is, hogy a kolléganői terrorizálják a takarítónőket, és azok neki panaszkodnak, mivel ő ott az egyetlen, aki emberi hangon beszél velük.

Fiatal vagyok, de azért tapasztaltam egy s mást sajnos, állítottak nekem csapdát olyan emberek, akitől az életem függött, és olyanok is, akikre rábíztam volna az életem.

A többség teli van gyűlölettel, és minél idősebb vagyok, annál inkább ezt tapasztalom (pedig azt mondják, a gyerekek a gonoszabbak).

Volt 2 ember az életemben, akiket megismerve átértékeltem a világhoz való viszonyom, és visszaadták a hitem az emberekbe, sajnos tőlem kívülálló okokból egyik sincs már velem.


Ti miket tapasztaltok a mindennapokban? Csak én élek, járok rossz helyen?


2017. okt. 29. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%
Kilences: és a vigyorgó / kedvesen mosolygó emberek 90%-a szépen, kedvesen kihasznál mindenkit a képmutatásával, és/vagy alattomos másokkal. Akkor is, ha optimistán állunk azokhoz a primitív, önző bunkókhoz.
2017. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!