Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te figyelembe veszed mások...

Te figyelembe veszed mások véleményét, vagy csak az a fontos hogy magadnak megfelelj?

Figyelt kérdés

Én azért növesztettem anno 15 éves koromtól 4 éven át a hajam hogy raszta legyen belőle, már akkor a seggem aljáig ért kiengedve így mindig kontyba hordtam, öltözködésben a feketék szokásait nézem, melegítőt hordok általában, és most szeretnék a szem fogamra egy arany koronát tetetni

Tisztában vagyok vele hogy már ezek miatt is a társadalom csak egy kis szeglete fog elfogadni, mivel már nem fog változni az ízlésem hisz ennyi év után is maradt minden ugyanaz, így fontosak ezek a dolgok. Barátnőt tekintve úgy vagyok ezzel hogy csak akad olyan aki ennek ellenére közeledik majd, később pedig nálam szándékozik megállapodni.

Munkahely tekintetében sincs egy fajta félsz nálam, mert bár itthon lakom, ha szorulna a hurok az országban akkor még külföld egyfajta menedék lenne, ahol meg külsőtől függetlenül nekem szánnák azt a megbízást amit itthon már lehet másnak adnának.

25F


2017. okt. 5. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

nem az elfogadás hiánya a problem,hanem hogy egy ilyen külső a megtestesült identitászavar.

mert mégis mo-n ki a fenét érdekel a rasztafari kultúra?

semmi közünk hozzá.

a tiszta románcban gary oldman hozott egy ilyen nevetséges pojáca karaktert,aki fehér létére azt hitte hogy rasztafari néger és még jamaikai akcentussal is beszélt hozzá.

melegítőben meg csak a prolik járnak hétköznap és velük azonosulsz,vagyis lefelé nézel nem pedig felfelé.

2017. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Korbács nagy király vagy.

Mindennel egyet értek az első véleménnyel. Nekem is tetszik a raszta haj, ahogy a könnycsepp tetkó is mégse viselem magamon egyiket se, mert én tudom, hogy ki vagyok és nem akarok másnak látszani.

2017. okt. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

szerintem érned kéne, már 25 éves vagy.

mondjuk ízlések és pofonok, az egész még viszonylag rendben volna, a melegítő kivételével, amit csak az újpalotai prolik vesznek föl utcára.

Viszont ami nagy aggodalomra ad okot, hogy abban hiszel, majd a külföldiek elfogadnak, majd ott minden megoldódik, a csodaországban. Holott diplomásaink 99%-a is csak kétkezi munkát talál kint, mert már azt sem bírják külföldön elfogadni, hogy magyar vagy. Nem érdemes már ebben az álomvilágban élni, a külsődbe fektetni az energiáidat. Próbáld magadat fejleszteni valahogy, meg kellene látnod, mi a fontos és mi kevésbé. És a fontos dolgokba fektesd az energiáidat, ne a hülyeségbe.

2017. okt. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Csak a fő kérdésre válaszolva: fura ember vagyok, mert figyelek rá, szeretem, ha egy-egy értelmes ember jókat mond, azonban a gyakorlatban mégis a magam útját járom, mert h× vagyok... Kb. mint a falra hányt borsó esete.
2017. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak barátilag kérdezem :

Ha simán rövid hajad lenne és rendes szemfogad akkor félnél,hogy csak eltűnsz a tömegben és nem kapnál elég figyelmet?

(Kevésbé tudnál kapcsolatokat teremteni?)

Egyébként a rocker lányok szeretik a raszta pasikat, simán találnál magadnak párt nagyobb városokban,ahol van ilyen közösség. Ha ilyesmik érdekelnek akkor biztos nem vagy "pózer" tehát tudnál beszélgetni is a témában ami plusz pontot jelent nekik. :)

2017. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt mások véleménye!A gyerekeimnek is azt tanítottam,hogy sose bánja meg a múltban hozott döntéseit!/amikor döntöttél akkor biztosan végigzongoráztál minden olyan lehetőséget amiről tudomásod volt/.Kiegyensúlyozott,elégedett ember vagyok,büszke az eredményekre amit magamnak köszönhetek.Ne akarj másoknak megfelelni,mert az nem fog menni! Sok az irigy!!
2017. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

3-as vélekedő (is) el van maradva, valahol a 20.sz közepén leragadt, vagy az istenített farmer divatnál, de amúgy jelen korban a melegítő divatos és elfogadott. Ha vki nincs tisztába a trendekkel, legalább a netet tájékozódásra is használja, ha divatlapra nem telik.

[link]

2017. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem annak tekintetében hogy mások megértsenek (! megértsenek mindenek elõtt, mielõtt elfogadnának), fontos hogy én saját magam megértsem, és tudatos legyek arra, hogy értelemmel teszek bármit is az életben. Attól, hogy valaki nem olyan mint én, még megèrthet engem, mivel van értelme azoknak a "furcsa" dolgoknak, amiket rajtam lát, nem ok nélkül vagy lázongásból vannak.

A kérdésrõl az jutott eszembe, hogy a kettõ miért zárná ki egymást? Megfelelhetek önmagamnak is, ezzel egyidõben másoknak is.

Nem ismerem a kérdés íróját, ezért nincs véleményem. De kíváncsi vagyok, honnan jön a késztetés, hogy más nemzet szokásait lemásolod. Van fekete rokonod, vagy barátaid, akik nagy hatással voltak rád? Vagy ok nélkül, menözésbõl, lázongásból?

Ha te úgy kezeled önmagad, hogy nem tudod saját magadat megmagyarázni, csak úgy eldöntöd, hogy "te más vagy, téged senki sem érthet meg" ( ami nem föltétlenül igaz), akkor mások is úgy fognak téged kezelni. Bárki lehet különbözõ, de egyben lehet értelmes, öntudatos ember.

Van ismerõsöm, aki átlagos, mégis úgy tekint magára, hogy "õ más, õt senki sem értheti", és õt is így kezelik sokan, mert meg sem próbálja megértetnie magát másokkal, vagy talán elsõsorban saját magával.

2017. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most 20 percre a bengáli gyerekmunkások varrta melegítő az utcai divat egy-egy gagyi szubkultúrában, de ez szerencsére sohasem lesz igazán szalonképes viselet.
2017. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!