Mert akik életveszélyes állapotban még megérik hogy kórházba kerüljenek, elég sok esetben már a szervezetük nem bírja tovább és a bent töltött idő alatt elhunynak. Idős embereknél amúgy is rosszabbak a felépülési esélyek és az hogy egyáltalán hazajuthatnak.
Vagy mire gondoltál? Elég ritka hogy valaki ágyban, párnák között hal meg, vagy közterületen. Sok esetben még a lassan haldokló embert is kórházba szállítják az otthonából egy kritikus ponton túl.
1. ok: A szervezet maradék immunrendszerét is tönkreteszik a gyógyszerekkel, amik az immunrendszert működését szimulálják ezernyi mellékhatással.
2. A gyenge immunrendszerű ember azonnal elkapja a létező összes betegséget, ami a kórházban terjeng.
3. szar a környezet
4. Lehet, hogy már 20 éve "halott", csak most jutott el odáig, hogy már nem tudják életben tartani.
3-as okfejtése alapvetően jó, de némi kiegészítésre szorul. Az emberek immunrendszerét már régesrég tönkrevágták, mire kórházba kerül. 40 éve növényi olajokat eszünk állati zsírok helyett, ez pedig hazavágja az epetermelést. Az epesav lenne az egyetlen, ami a vírusokat is elpusztítja, de nem tudja, mert az olajoktól nem nyílik ki a vater papilla.
Ha ez nem lenne elég, egy agyonfertőtlenített világban élünk, ami már önmagában is a végsőkig lerontja az immunrendszert. Evolúciós törvény, hogy mire nincs szükség, az visszafejlődik.
Ha még mindig lenne egy csöppnyi immun, jön a doktor bácsi, aki minden szar kis náthára antibiotikumot ír fel. Az emberi test durván ötmilliárd sejtből áll, és kb 10x annyi mikroba él benne. Vagyis kéne élnie, ha hagynák.
# 4
Ezért növekszik az átlagéletkor a fejlett országokban. Bezzeg a régi "jódógokból" nem maradt semmi.
Hát mert kórházban szoktak meghalni emberek. Hülye kérdés.
Bocs.
Milyen bizonyítékod van arra,hogy a "legtöbb ember kórházban hal meg?"
A magyarok egészségi állapota en bloc siralmas,bekerülnek,aztán van aki elhuny,van aki nem,sajnos ez van.
6#
Az átlagéletkor első sorban nenm amiatt növekszik hogy az emberek immunrendszerét elcsökevényesíti a modern életvitel, hanem azért mert csökken a gyermekhalandóság.
Még a 20. század elején is, de a 19. században általánosan mindenhol eget verően magas volt a csecsemő és gyermekhalandóság.
Az emberek a középkorban is éltek 50-60 évig, de az aggastyánok a 70-et is megélték.
Ma azért tűnik jobbnak az átlag mert gyakorlatilag 0 a gyermekágyi lázban és csecsemőkorban meghaltak száma, és az amúgy puszta vegetálásban tartott emberek életkorát is hozzáveszik a való ban aktív életet élőkéhez.
Nem tudom kinek számít +10 év, ha azt egy infúzióra kötve az ágyban éled le.
# 8 Nekem gyanús hogy ez csak részben igaz.
Miért növekedik akkor folyamatosan a nyugdíjkorhatár?
Az az elöregedő népesség miatt van. Kevesebb gyerek+magas kivándorlási arány=kevesebb munkaképes aktív kereső korú embernek kell egyre több nyugdíjas korhatár felettit eltartania. Erre kényszer megoldás ha növeljük a nyugdíjas korhatárt. Mondhatni, ha senki nem éli meg a nyugdíjat, akkor senkit nem kell annak a kevés dolgozónak eltartania adóból.
Nem egy szép megoldás, és nem is fenntartható, de egyelőre ez van.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!