Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok nektek mi tetszik egy...

Lányok nektek mi tetszik egy fiúban?

Figyelt kérdés

Nincs nagy sikerem a lányokkal való ismerkedésben, mostmár kíváncsi vagyok hogy mi lehet a baj. Esetleg ha páran le tudnátok írni hogy nektek mi jön be, nagyon kisegítenétek.


Külső belső tulajdonságokat nyugodtan írhattok (pl.:nagydumás, vékony)



2017. aug. 14. 03:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Belső:okos, figyelmes, vicces, illemtudó, segítőkész, kicsit visszahúzódó

Külső:igazából erre nincs semmi kikötés nálam, de a zöld szeműek és szeplősök előnyben vannak:)

2017. aug. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl ha ő a bandavezér, azaz motiválo, ötletelő, szocializalt es tapadnak rá a haverok

Másik ha van tartása pl vele kikezdő ribis csajnak hátat fordit

Harmadik ha jokat lehet vele beszelgetni pl egy 3 orás vonatut is izgalmas mellette

Negyedik ha önallo es nem szerencsétlen balfék penzugyek terén

Plusz egy: nem szandálban jár, jok a fogai, nem köver, nem "műkigyúrt"

2017. aug. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"műkigyúrt" :D Ezen jót nevettem. Gondolkozz, mielőtt hülyeségeket írsz. Nem létezik műizom.
2017. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Belső: kedves, hűséges, udvarias, vicces

Kulső: barna szem❤

2017. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uti vok. Szerény
2017. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SirMoook ***** válasza:

Nálam a belső a meghatározó, külsőre nem is tudok olyan konkrétumokat írni, hogy barna vagy szőke haj stb. Nyilván a férfiasabb arc a többségnek bejön, de ezen kívül nincs meghatározva.

Testalkatra ne legyen túl kigyúrt, se dagibb. A legideálisabb, ha azért egy kicsit izmos.

Ja és legyen magasabb nálam (mondjuk ez nem nehéz:D)

Ilyen szempontból ez elég zsákbamacska is lehet (értsd előre semmi támpontot nem tudok adni), mert adott emberről tudom megmondani csak, hogy tetszik-e vagy sem.


A belső viszont annál meghatározóbb.

Az első am i nálam nagyon számít, az az intelligencia. Nem a sétáló lexikonokra értem ezt, de tudjon hozzászólni dolgokhoz, legyen érdeklődési köre amiben elmerült, amihez hozzá tud szólni.

Értékelje a humort, vegye lazán, ne legyen sértődős.

Az udvariasságot nem várom el, (nem vagyok a nemi egyenlőség mellett, csak pusztán nem igénylem)

Legyen határozott, következetes, tudja mit akar az élettől. Nem kell hogy mindig alfahím legyen, de ha arról van szó, álljon ki magáért.

Legyen őszinte, és egyenes. Legyen annyira tökös, hogy vállalja fel magát, és a tettei következményeit.

Ne legyen nagyon nyomulós (valakinek lehet bejön, de engem taszít)

Ne viselkedjen nyálasan, szívesebben hülyülök inkább vele, de ezt ne. Néha viszont éreztesse, hogy fontos vagyok neki.

18/L

2017. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!