Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar a sok...

Titeket nem zavar a sok rosszindulatú komment?

Figyelt kérdés
Bármely cikk, zene, videó, kép allatt lehet találkozni ilyenekkel. Itt is. Engem ez annyira lehangol. Tudatosan kerülöm az ilyet, de néha véletlenül így is belebotlok ezekbe. Mire jó ez? Mivel lesz jobb zoknak az embereknek akik ezeket írják? Ennyire megkeseredett lenne a társadalom?

#Facebook #YouTube #rosszindulató komment
2017. júl. 25. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
hirtelen milyen inernetszakértő lettél munkanélküliként..
2017. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
hmmm... nem érzem magam negatívnak,de szeretek beszólni másoknak,kifigurázni,főleg ha olyan a kérdés :)
2017. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: szép próbálkozás :)
2017. júl. 25. 19:03
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: Nyilván ez oké addig, amíg nem gázolsz bele tudatosan a másik lelkébe. Nagyon sok embert ismerek akik az ismeretlenektől kapott kritikát is magukra veszik. (Valamikor túlságosan is.) Ebben nekem csak az az érdekes, hogy a kritikus vidáman elvan otthon, akinek meg szánta el van szúrva a napja rosszabb esetben.
2017. júl. 25. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

De zavar. Egy ideig sajnos olvasgattam őket, de csak lehúztak, reagálni felesleges rájuk, mert a véleményüket nem változtathatod meg.

Pl. nemi erőszakról, de már csak simán nőkről szóló cikk alatti kommentszekció általában horror, férfiként felfordul a gyomrom az odaböfögő, magukat alfahímnek gondoló "férfiaktól" és sajnos "nőktől" is.

2017. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire nem zavar, so, szeretem mert poen amikor veszekednek az emberek.
2017. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Frusztrációjuk levezetését eszközlik az embertelen hozzászólásukkal.

Egy kiegyensúlyozott ember, aki sportol,nemi életet él v. önkielégít, van tennivalója, céljai és intelligens nem fog bántó kommentekkel élni, mert él. Igen jól olvastad. Sajnos ezek szó szerint agyhalottak, ezért nem érdemes felvenni a megjegyzésüket.

Inkább segíteni kell, visszavezetni őket a hasznos tevékeny, életcélokkal rendelkező életbe.

A magány (magányos emberek) megkeseredetté válnak (frusztráció), ők is beleeshetnek az ilyen troll-szerű hozzászólások írásába.

Okai:harag,elégedetlenség.

Pedig nem lesz jobb, csak mélyebbre zuhannak ebben az elszigetelődésben. Hasonlítanak az idős őzvegyasszonyokra, akiknek már semmi dolguk (pedig találnának), s unalmukban mások életével kezdenek foglalkozni.

2017. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elfogadom egy zene, vagy akármi alatt a negatív kommenteket, de kulturált formában. Nem vagyunk egyformák, lehet saját véleményünk, de ha az nem is pozitív, attól még nem kell szét ócsárolni, ami nem tetszik.

Bár vannak azok a tipikus emberek, akiknek a saját nyomorult élettelen életük miatt az égvilágon semmi nem tetszik, ezért csakazértis fikáznak egy adott dolgot. Lásd Pápai Joci eseténél, eléggé nevetséges kommentek vannak a zenéje alatt.

2017. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!