Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez pszichopata jellemre vall...

Ez pszichopata jellemre vall vagy csak szimplán ilyen természet vagyok?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy egyszerre vagyok hidegvérű és agresszív is. Tehát alapjába véve a környezetem azt gondolja hogy én milyen nyugodt természetű ember vagyok(ami részben igaz is,de az csak a külvilág felé mutatott kép),de valójában sokszor nagyon nagy indulatok vannak bennem,amiből kifelé semmit sem lehet érzékelni,egyedül én tudom hogy mit érzek,mert pókerarcom van,nem látszanak az érzelmeim az arcomon,vagy csak nagyon felületesen.
2017. jún. 25. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2017. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez akkor szar, mert magamra ismertem a sorok között. ._.
2017. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Önmagában az, hogy indulataid vannak, de elfojtod azokat, kevés ezt megállapítani.

Empátiát érzel? Bele tudod képzelni magadat a másik helyzetébe? Szoktál szorongani, aggódni? Zavar, ha másokat megbántottál, van lelkiismeret-furdalásod?

2017. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alain Delon ***** válasza:
98%
Egy pszichopata nem gondolkozik rajta, hogy ő pszichopata-e vagy nem.
2017. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 El képzelni el tudom a másik helyzetét,de érzelmileg beleélni nem tudom magamat egyáltalán. Sokszor tök rossz amikor valaki nagy vehemenciával mesél valami én meg csak fapofával hallgatom mert nem tudom érzelmileg beleélni magam abba amit mond. Szorongani néha szoktam,de rendszerint csak hülyeségeken,jelentéktelen dolgokon. Ha megbántok valakit az csak akkor zavar ha hozzám közelálló személyről van szó,de ha idegen akkor szívbaj nélkül elküldöm a búsba úgy hogy még csak meg sem bánom. De kifejezetten lelkiismeret furdalásom lenne az abszolút nem jellemző. Emlékszem amikor kicsi voltam és mondta anya hogy menjek be a szobámba és gondolkodjak el azon amit csináltam,akkor nem éreztem úgy hogy el kellene bármin is gondolkodnom,egyszerűen csak egy kis idő múlva kijöttem a szobámból és bocsánatot kértem,mert tudtam hogy akkor tovább játszhatok,de valójában nem bántam meg amit csináltam.
2017. jún. 25. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
4: Szerintem de. Észreveszi, hogy mások mások, és irigykedik rájuk.
2017. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy az
2017. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem pszichopata vagy. Csak az érzelmi intelligenciád alacsony.. nagyon alacsony.
2017. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, mert akkor nem tennél fel itt kérdéseket. Istenem, minden második "elborultabb" arc pszichopata akar lenni, reménykedik benne....azt hiszik ettől különlegesek lesznek. Ismerek igazi pszichopatát, rokon.
2017. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!