Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az emberiség...

Szerintetek az emberiség mekkora hányada diagnosztizálatlan pszichopata?

Figyelt kérdés

Olvastam több írást is ezzel kapcsolatban, és amelyekben az állítják, hogy az emberiség egy jelentős hányada pszichopata és nem képes az empátiára. Például az orvosok döntő többsége egyértelműen az. De a legsikeresebb emberek többsége is, hiszen híján vannak érzelmeknek, nem félnek, nem izgulnak, nincs szégyenérzet meg hasonlók.


Ebbe belegondolva összeáll a kép, hogy az emberiség történelem során, hogyan történhetett meg annyi kegyetlenség. Például, amikor a tömegek úgy mentek kivégzésre, kínzásokat végignézni mint mulatságba és élvezettel végig is nézték, amint a másikat órákon át gyötrik majd kimúlik.


Szóval a lényeg az, hogy valószínűleg ma is vannak ilyen emberek köztünk, és én is gyakran érzem hogy sok emberben magas szintű kegyetlenség van, bántják a rászorulókat, gyengéket, és őket hibáztatják mindenért.


2017. jún. 10. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nem vélemény kérdése, hanem ténykérdés, kb. 1% tehát elég sok.
2017. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1% elvileg ahogy az első mondja, de áruld már el kérlekszépen hogy jött ki neked hogy az orvosok döntő többsége az??? Végül is csak ledolgozzák a seggüket másokat segítve sz@rért hugyért (M.o-n)... És valaki nem feltétlenül azért kegyetlen és gonosz mert pszichopata.
2017. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Coelho azt írja erre, hogy ma már csak az számít bolondnak aki normális. Szóval a diliházak tele vannak olyan normális emberekkel, aki nem képesek elég zakkantnak lenni ahhoz, hogy megtalálják a helyüket ebben a felfordult, bolond világban. :-)
2017. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3


Ott a pont. Én is így látom ezt :) Diliházba kerülnek mert a végén feladják és összeomlanak, bediliznek valósággal ettől a világtól :)

2017. jún. 10. 18:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként én is gyakran úgy érzem, hogy tök egyedül vagyok ebből a szempontból, mintha csak én lennék képes normálisan reagálni a dolgokra, normálisan megítélni mindent.
2017. jún. 10. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!