Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ha nektek tetszik egy...

Fiúk, ha nektek tetszik egy lány és sejtitek, hogy nekik is bejöttök, akkor mi az, ami visszatarthat titeket abban, hogy randira hívjátok?

Figyelt kérdés
Ha mindketten szinglik vagytok.

2017. máj. 18. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

az, hogy a sejtések mögött nincs semmi biztos.


kb mintha földobnál egy 100as-t és bármi leeshetne.. egy kocsi is..rád... a 2 tonnájával.

2017. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért az első túlreagálja. Ha nem-et mond se dől össze a világ.

Az viszont el tudja rontani a jókedvem amikor harmadik alkalommal mondja le a randit egy nappal előtte valamire hivatkozva. És akkor nem tudom eldönteni hogy most elhiggyem amit mond, vagy csak nem akar megbántani és ezért halogatja míg le nem kopok. (Valószínű az utóbbi)

2017. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy vélem kölcsönös a szimpátia akkor semmi. De vannak akiknek nem elég egy sejtés az ilyesmihez. Meg az is lehet probléma, hogy ami a lány szerint egyértelmű jelzés az a fiúnak nem az.
2017. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig egyértelműek a lány jelzései, és kínos lenne, ha kiderülne, hogy nem is akar semmit, csak én értelmeztem félre.


Bár a legtöbb esetben levágom, hogy miről van szó, és inkább úgy vagyok vele, hogy megpróbálom elhívni, mert ha visszautasít, az még mindig jobb, mintha azon rágódnék, hogy belemenne-e vagy nem... Lekopni úgy nem szoktam, hogy nem próbálom meg.


Egy idő után egyébként mindenkiben ki kell, hogy alakuljon annak az érzéke, hogy olvasni tudjon a lány jeleiből.

2017. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hogy ha nemet mond akkor jól elbassza a kedvem és tönkrement egy ismeretség . Én inkább csak talira hívnám azt vegye annak aminek akarja .
2017. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!