Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön, a nagyon befogadó...

Külföldön, a nagyon befogadó országokban a hétköznapokban hogy élik meg az emberek, a nem-túl-szokványos honfitársakat, ergo bevándorlókat?

Figyelt kérdés

Gondolok most arra, hogy azért diszkréten nem engedik be őket helyekre meg nem ülnek melléjük a buszon stb.?


Azért ezek a dolgok hallgatólagosan megvannak, csak egymás arcába tolják, hogy hát ők pedig baromira toleránsak?



2017. máj. 9. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én laktam pár évig Angliában, Birminghamben. Az egy elég olvasztótégely város. Rengeteg az arab, a pakisztáni, a fekete, a kelet-európai(mint én), a kínai és persze sok az igazi szász angol is.


Nekem az a tapasztalatom hogy kutyát nem érdekli honnan jössz. Se a munkahelyeken, se máshol nem rugóztak ezen. Olyat sem láttam vagy hallottam soha hogy egy xy nemzetíségű vagy bőrszínű embert nem engedtek volna be valahova, engem se zavartak el soha a pakisztáni kisboltból.


Az ilyen helyeken hozzá vannak szokva hogy rengeteg az "idegen", nem foglalkoznak vele. Magyarország nyilván más, az itt lakók nagy része magyar és magyar származású is.

2017. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hollandiaban nem kedvelik oket, szeretik megtartani a sajat kulturajukat, de megfernek egymas mellett, hozza vannak szokva a sok kulfoldihez.
2017. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"az itt lakók nagy része magyar és magyar származású is."


Szerintem meg rohadt sok kisebbségi itt is. roma, szlovák, jász, kun, zsidó. Elég ha megnézed pesten az arcokat... Sok a sváb és a szerb is (főként szeged nagyon délszláv)

2021. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!