Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is unjátok ezt a bombanős...

Ti is unjátok ezt a bombanős kérdéseket? Annyira szánalmas a pasi.

Figyelt kérdés
egy ideig vicces volt, de már ha meglátom már csak sajnálni tudom ezt a szerencsétlent. ma 4 ilyen kérdést rakott fel, egy pszichológust meglátogathatna az illető.

2016. nov. 11. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Várj, ez melyik? Az amelyik haragszik a bombanőkre, mert szerinte mind kva meg stb stb stb?


Az még van? Két hete jártam az oldalon, akkor is mondta már :)

2016. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a mai nap 4szer azaz négyszer írta le ugyanazt, hogy a bombanő miért néz át rajta és blalbalba, már a végére felidegesítettem magam, de aztán rájöttem, hogy inkább röhögök ezen a szánalmas emberen. de ahogy néztem mást is kiakaszt, ezért írtam, hogy hátha észreveszi magát és többet nem rak fel ilyen idi-óta kérdéseket.
2016. nov. 11. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemszabad kérdező. Én az egyik kérdésére pár hete tényleg normális, logikus, választ adtam, ügyelve hogy még a szóhasználatból se következzen, hogy esetleg "bántani akarnám", de úgy elhordott mindennek, hogy persze hazudok, meg stb stb stb.
2016. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne semmit reagálni rá és akkor abbahagyná.
2016. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én jót röhögök rajta. Mindig írok neki valami szépet, ha látom, hogy írt ki kérdést. Az az idióta meg idegeskedik rajta, próbál mocskolódni, vergődik, kínlódik és ez vicces.
2016. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Hát paraszt nem véletlenül se azt mutatod amit leírsz. A bombanős kérdező nem neked teszi fel a kérdést amikor felteszi. A nevedet lehet látni mindig alatta, önszántadból próbálsz harcolni vele. De leírtad hogy kiskorú nővel vagy együtt felnőtt ember létedre. hát az sem véletlen hogy a saját korosztályodból vagy a nálad idősebbeknél nincs esélyed. Ha nem idegesítene a kérdező és komolyan gondolnád hogy nincs igaza nem írnál neki. Én tudom hogy igaza van sok mindenben. Már csak azért is mert a feletted lévő hozzászólók közül kettő ismerem. Ők a pénzes férfiakra buknak. És ez ellen érdemben nem tesznek, csak vitába szállnak azzal aki jogosan támadja őket. Az igaz ha egy nő kapcsolatot szeretne a pszichológus nem tud rajta segíteni. Ez fordítva is így van. A fenti kettőnél szép szóval se lehet elérni semmit, csak ha éppen úgy gondolják ők választanak és a gazdagokra vadásznak.
2016. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

6#

Szia, rég láttunk. Ma is írsz ki kérdést?

2016. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek igaza van.



"Már csak azért is mert a feletted lévő hozzászólók közül kettő ismerem."


Hatalmas ismeretség ám.

2017. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!