Tényleg a legkisebb nagypofájúság nélkül kérdezem, mert tényleg érdekel, ha én egy olyan ember vagyok aki az átlagnál intellektuálisabb bizonyos tesztek alapján, mégis miért érzem kevesebbnek magam az átlagnál?
Tudom hülyeség hinni a teszteknek, de úgy érzem valamelyest tükrözi a valóságot, még ha azt sokkal összetettebb is, hogy puszta tényeket állítsunk magunkról.
Könyörgöm valaki magyarázza el nekem, mi a titka annak, hogy valakinek nagy pofája legyen a semmire, és végül képes annyira elhinni magáról hogy valóságnak tűnő képpé válik, amit az emberek valóságként fognak fel, mivel nem ismerik kellően az illetőt. Mivel nem ismernek kellően senkit. Mivel az emberek nem ismerik kellően egymást, sőt, egyáltalán nem.
Milyen tesztek alapjan?
Volt valami "teszt" a BRAVO magazinban?
Nem sértésből, de nálam már ott eldőlt a kérdező lehetséges személyisége, amikor a kérdésben a teszteket és az intellektualitást párhuzamba vonta. Ráadásul mindezt E/1-be, holott a monitor mögül élhetett volna az E/3 luxusával is.
Tipikusan a "ha csöndbe maradtál volna..." esete.
Nem oszt, nem szoroz, de azt sajnálom, hogy ezek a tesztek fiktív értékelést adhatnak nyakló nélkül bárkiről, akik ezt jól elhiszik és ezután "agysebészként" viselkednek.
Jah, kérdező, hogy javítsak a helyzete(me)n, nem az a baj, hogy a tesztek ilyen-olyan eredményt hoznak, hanem, hogy a nagy "intellektualitásban" te szükségét érzed a teszteknek, ráadásul hitelt adsz az eredményüknek.
Tesztek nélkül nem tudod magadról, milyen vagy?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!