Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek érzéketlen?

Hogyan legyek érzéketlen?

Figyelt kérdés
Meguntam hogy mindenki kihasznál,kinevet,megcsal,hülyének néz. Sosem a bulis,rosszfiúkra buktam,hanem aki csendesebb,szolídabb. Legalább is annak mutatta magát. Mindeggyik fiú átvert,egyik megis ütött,a barátaim nem törődtek velem,mert sokat költöztem és eltávolodtunk. Megelégeltem ezt a bánásmódot,hogyan válhatnék rosszá,érzéketlenné? 22/L
2016. okt. 18. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt te sem gondolhatod komolyan! En is hasonló cipőben jártam egy ideig, aztán rájöttem hogy az ember nem bujhat ki a saját borebol. Ne add ki magad könnyen, szerintem ez az egyetlen dolog amit tehetsz, nekem bevált.

Üdv.

2016. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milliószor megkérdezték már ezt az akkori emó tinik. Használd a keresőt.
2016. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne jobb találni egy normális fiút? Attól függetlenűl, hogy eddíg nem ilyenekkel volt dolgod, még találkozhatsz rendes sráccal :)

Én pl sose használtam ki, csaltam meg, néztem hülyének egy lányt se, megütni meg pláne nem. És ha én ilyen vagyok, biztos nem vagyok ezzel egyedűl :)

2016. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van kérdező, milliószor feltetted már ezt a kamukérdést az emberei tulajdonságok kategóriától az önismereti kategóriáig, és ha te nem is, de mi már meguntuk. Legyél szíves abbahagyni a hülyeséget. Ráadásul ha rossz vagy és gonosz, akkor szerinted sikeresebbek lesznek a kapcsolataid? Szerinted akkor te és a társad nem fogjátok össze-vissza csalni egymást. Ó, dehogynem! Mintha ebben az országban a rendes pasiknak olyan sok barátnőjük akadna, hogy orrba-szájba tudják csalni őket... Nem, kéremszépen, ebben az országban a rendes pasiknak NINCS barátnőjük, így nem tudják megcsalnia azt!
2016. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na jó, az utolsó mondatommal még én magam sem értek egyet. Sokuknak van barátnőjük, és a legtöbbjüknek sikeresebbek a párkapcsolataik, mint azoknak, akik folyamatosan váltogatják a párjukat!
2016. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Képzelem azokat a csendesebb, szolidabb srácokat, valószínű csak te láttad őket annak. Keress inkább olyan férfit, aki megbecsülne, rengeteg ilyen van. Onnan ismered meg őket, hogy nem népszerűek a nőknél.
2016. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, egy srácnál nem csak azt kell nézni, hogy hogy viselkedik veled! Hanem azt is, hogy hogy viselkedik másokkal! Ha XY-nal gonosz, és folyamat cseszteti a semmiért, akkor ő egy gonosz személy! Csak neked megjátsza magát! És aki gonosz, az nem csak egy dologban gonosz, hanem másban is, az meg is fog csalni! Az meg akar felelni a 335 haverjának, ezért sokszor fog sörözgetni, bulizgatni. Tudd meg, hogy a legtöbb fiú azért megy buliba, hogy csajt szedjen föl! És tudd meg, hogy aki továbbra is bulikba járkál, miközben felszedte a csajt, akkor az azért jár bulikba, mert meg akarja csalni a barátnőjét! Ez tény!
2016. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz privit
2016. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kamus.
2016. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!