Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért uralkodik az utcákon...

Miért uralkodik az utcákon ilyen züllöttség?

Figyelt kérdés

Péntek szombat este katasztrófa közlekedni, főleg ha munkából jön az ember fáradtan, én azt tapasztalom hogy szinte mindenhol isznak, ordibálnak, hangoskodnak, netán még balhéznak is, kb minden harmadik utca sarkon van valami ordibálás egymás szidása, mindenki alkohol ittas állapotba hangoskodik kiéli magát, rongál, olyan közlekedni igy mintha valami pakisztáni területen menne az ember mindenféle sötét alak mellett s nem lehet tudni mikor szúrnak hátba vagy mikor robban egy bomba.. Kb ezt tapasztalom tömegközlekedésen munkából hazamenet, szinte már félve kell utazni, mert nem tudni mikor kötnek az emberbe. Miért jó ez? Vagy ez senkit nem zavar? Az emberekbe nincs ennyi igény hogy változtassanak, kulturáltan szórakozzanak? Miért kell a leghangosabbnak lenni. Nőknél, lányoknál is ezt tapasztalom, hogy torka szakadtából ordibálva beszélnek egymással mintha valami állatok lennének..

Ma is jöttem haza munkából, és villamos megállóba már balhézott egy férfi meg nő.. a szerelmi ügyein, egymást lökdösve, egymással káromkodva ordibállva. Én azt nem értem miért kell ezt ennyire nyilvánosan a szerelemi ügyeket intézni, főleg ittasan, olyan alpári módon hogy az félelmet keltsen a közlekedő utasokban?

De annyira gáz, mert ha én vagy bárki ezt próbálná felvetni, vagy csöndesiteni, vagy szabályokat betartatni, akkor az emberek többsége ellenszegül.. Meg még ők érzik magukat sértve.


2016. okt. 1. 22:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ez hazugság magyar ember nem csinál ilyet! Ők migránsok!
2016. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Jarjal kocsival meloba...
2016. okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Amerre én járok hazafelé munkából, inkább autós összekoccanásokat meg dugókat szoktam látni.
2016. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ez konkrétan hol történt? Kb. a legfontosabb információt hagytad ki.
2016. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!