Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a fiatalság többsége?

Miért ilyen a fiatalság többsége?

Figyelt kérdés
Drogoznak,isznak a lányok qurvulnak a fiúk pedig páwák.Meg fog ez valaha is változni?Milyen lesz így a következő generáció?Nincs meg a nemek közötti különbség, mikor topp-ban és cső naciban látom a fiúkat kétségbe esem, ezekből hogy lesz valaha is családfő/családfenntartó ? Milyen felnőttek lesznek a lányok akiket kiélnek már 13-14 éves korukban?Aztán az idősebb korosztályról ne is beszéljünk...Egyre több az olyan nő aki a pénzre hajt, cica babák és mindenkivel össze fekszenek...Szerintetek nem a nevelésen kellene változtatni? A mai szülők sok mindent rá hagynak a gyerekeikre szerintem,nincs szigor :(
2016. szept. 30. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Onnan tudom hogy alig múltam 20, és élek társasági életet, látom milyenek az emberek, nem a szobámból tájékozódok.


A tanulás és a bulizás nem zárja ki egymást. Nekem és az ismerőseim, barátaim többségének sikerült összeegyeztetni a kettőt. Hétfőtől péntekig iskola, hétvégén züllés. Aki narkós lett annak már 14 éves korában mindegy volt, mi, a "maradék" jól vagyunk, köszönjük szépen. Mi vagyunk az átlag, és nem a 22 évesen drogfüggő, ilyen-olyan múltú emberek.



Nem tudom melyik tinifilmből tájékozódsz, de olyan nincs hogy egy gyereket belevisznek a rosszba. Olyan van, hogy a gyerek úgy érzi szerhez kell nyúlnia hogy beilleszkedjen. Senki sem fog kiközösíteni ha nem dohányzol, iszol, vagy füvezel. Annyi az elvárás hogy ne szenteskedj látatlanban, ne mondd meg másoknak hogyan éljenek.


Csücsörítős, lengeruhában dizsiben pózolós lányból nem sokat ismerek, nem közösködök ilyen emberekkel. Valószínűleg ezért is látom úgy, hogy a 14 évesek nem élnek nemi életet. Én normális, átlagos emberekkel ismerkedek, nem a pár tízezer legalja alapján ítélem meg a társadalmat.



Nem is értem miért vitatkozok veled. Aszociális ember módjára a képzeleted alapján kreáltál egy világot, társadalmat, ami szerinted szar, úgyhogy változzon meg. Én a valóságban élek, én a szerinted embereket ellehetetlenítő fertőben, dekadenciában nőttem fel és élek, én tudom hogy egy füvescigitől nem leszel heroinista, és tudom hogy a 15 évesen kocsmázó emberből lehet, és ha tanul, lesz is egyetemista. Úgy érzem ezt felesleges neked elmagyarázni. Mint vaknak színekről mesélni.

2016. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Ne gondold, hogy ez új probléma, tíz meg húsz meg ötven éve is voltak "mai fiatalok", de mindig csak egy hangos kisebbség volt ilyen :)
2016. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
Nagy összegben nem mernék (még) rá fogadni, de egyre erősebb a gyanúm, hogy megint a bombanős pszichopatához van szerencsénk.:-)
2016. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na már megint egy "fiatalokat lecsesző",álszent ember,aki meg van vagy 16,asszociális,aki lecsesz mindenkit és mindent,sak mert magát angyalnak képzeli.

Egy dolgot mobdok neked:Régen is ilyenek voltak.Sőt,akkoriban még a hippiség volt a divat,ott aztán fübeztek ezerrel.Vagy a rock'n'roll korszak,ahol házibulira gyűltel a fiatalok és ugyanazt csinálták.Még rosszabb volt akkor,mint most.

2016. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!