Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a fiatalság többsége?

Miért ilyen a fiatalság többsége?

Figyelt kérdés
Drogoznak,isznak a lányok qurvulnak a fiúk pedig páwák.Meg fog ez valaha is változni?Milyen lesz így a következő generáció?Nincs meg a nemek közötti különbség, mikor topp-ban és cső naciban látom a fiúkat kétségbe esem, ezekből hogy lesz valaha is családfő/családfenntartó ? Milyen felnőttek lesznek a lányok akiket kiélnek már 13-14 éves korukban?Aztán az idősebb korosztályról ne is beszéljünk...Egyre több az olyan nő aki a pénzre hajt, cica babák és mindenkivel össze fekszenek...Szerintetek nem a nevelésen kellene változtatni? A mai szülők sok mindent rá hagynak a gyerekeikre szerintem,nincs szigor :(
2016. szept. 30. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert az ilyen kim karadshian véle szutykokat követik sokan. Elég csak megnézni hány követője van ennek a naplopó senkinek... Meg a tahó világot nézik és tartják követendő példának. Na ott is csak olyanok vannak akiket már le kellett volna lőni mert teljesen haszontalanok...
2016. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Minden generációban akadnak páran, akik világvégét jósolnak a fiatalság "elkorcsosulása" láttán.:D
2016. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Régen ilyen voltak fiatalok.Csak más divat volt.
2016. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdéssel válaszolok: miért passzívak a szülők és miért nem kérnek szakemberi segítséget, ha nem bírják irányítani, de főleg nevelni a saját gyereküke + miért hanyagolják el a minőségi oktatást gyerekeik számára??
2016. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

13-14 évesen a lányok túlnyomó többsége nem él nemi életet.


A fiatalok többsége max. füvezik, iszik és dohányzik, de nem drogozik.


A nők egy része mindig is a pénzre hajtott. Ezt kár tagadni, egyáltalán nem szégyen bizonyos keretek között. Teljesen érthető ha egy nő kényelemben akar családot alapítani, nem nyomorogva.


Mások nemi életéhez semmi közöd. Ha orrba-szájba akarnak szexelni, akkor szexeljenek orrba-szájba. Hétfőtől csütörtökig nekem sem tetszik ez a magatartás (péntekenként áldom őket), de nem az én dolgom. Nekem -és neked is- hótmindegy hogy kivel fekszenek le, és kivel nem.


A szigor akkor jó, ha célja van. Annak hogy egy szülő szigorú csak a szigor kedvéért nincs értelme. Normális értékrendet kell átadni, nem seggberugdosni a gyereket ha olyat tesz ami neked nem tetszik.

2016. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Az én generációmban is sok a csőlátású, mai fiatalozó.
2016. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Drága 5. hozzászóló! Majd azt én eldöntöm hogy mi érdekel,és mi nem, neked ahhoz semmi közöd! Mi az hogy csak füveznek,isznak és dohányoznak?Még egy 16 éves gyereknél sem normális dolog,tanulni kellene aztán szórakozni.Minden lecsúszott drogos így kezdni,iszik,cigizik egy kis fű,egy kis krisi aztán elzüllik... Honnan tudod hogy nem élnek szexuális életet a mai 14 éves lányok?És számodra ez miért elfogadható? Had csinálják fel, gyereknek gyerek,jól van az :D Felvilágosítást meg nem kapnak.Tudod én a normálisabb szülőket sajnálom akik szeretnék rendesen nevelni a gyerekeiket, de féltik őket elengedni bárhová is,az olyan gyerekek miatt akik "csak" füveznek,isznak,és dohányoznak,mivel egy gyerek befolyásolható és könnyen bele megy a rossz dolgokba. Nem tudom jártál-e már a facebook-on,nézd meg a mai tini lányokat, ki sminkelve , csücsörítve pózolnak lenge öltözékbe,pucsítva...Itt nincs normális értékrend átadva,be kellene látnia sok szülőnek hogy igen is változtatni kellene a neveltetésen!
2016. szept. 30. 16:41
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja igen :) Azt el felejtettem írni, hogy egy tudatlan, tanulatlan ribi ne akarjon más/mások által felkapaszkodni azért mert nem akar nyomorogni.Nem a normális nőkről beszéltem,hanem azokról akik nem tettek semmit le az asztalra,de el várják hogy mindent meg adjon neki a férfi,de egy normális kaját meg nem tudnak megfőzni...Csak a mű haj,mű köröm és a cuki csilli-villi márkás táska :D
2016. szept. 30. 16:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Elsősorban inkább magaddal kellene foglalkoznod.
2016. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szoktam :)
2016. szept. 30. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!