Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen az összes ember?

Miért ilyen az összes ember?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta ebben az országban élek, de nem tudok mit csinálni a származásommal. Lehet, hogy bizonyos szavakat rosszul használok, de lássuk be, nem egy könnyű nyelv ez. Viszont hiába teszi túl magát az ember azon, hogy nem egy német vagy hasonló elfogadhatóbb nemzetiségű ember vagyok, szerelmet nem tudnak irántam érezni. Már vágták párszor a fejemhez, hogy a vallásom miatt is bonyolultabb nálam a dolog, pedig semmi bonyolul nincs ebben. Nem tehetek róla, hogy kendőt hordok a fejemen vagy hogy sötétebb a bőröm, ugyanolyan ember vagyok, mint más. Ebben az országban nőttem fel, csak a vallásom különböztet meg.
2016. aug. 17. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Tehát muszlim vagy? Nem baj az, csak valami elfogadóbb közösséget kell találnod. :D
2016. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert ezt verték a fejükbe. Nézz rá a tudta?... Plakátokra, csak úgy ömlik belőle a xenofóbia és a gyűlölet. Sajnálom a helyzeted, talán egyszer Magyarország is átlép a 21. századba.
2016. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megtanultam ebben az országban nem megnézni a plakátokat...
2016. aug. 17. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetemre járok, koleszban éltem. Rengeteg cserediák volt, keletről is. Senkit sem zavart senki származása.

Engem sem zavar és nem zavarja az összes embert. Pontosan milyen hátrány ér?

2016. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van osztálytársam, aki a vallásom miatt utál, az osztályfőnök nem érti meg, hogy én nem mehetek be templomba, mindig megkapom, hogy nekem már biztos férj kell vagy hogy van olyan, aki erőltati, hogy kendő nélkül mennyivel szebb lehetek és hogy vegyem már le
2016. aug. 18. 09:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Vidéken vagy Pesten élsz?
2016. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pesten
2016. aug. 18. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát... nem tudom, beszéltem már, Azerbajdzsáni sráccal is, de ő saját bevallása szerint nem tapasztalt ilyet Pesten. Azért ez nekem most egy kicsit fura. :D
2016. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 mondatot mixeltem egybe, tehát csapó 2:


Beszéltem már Azerbajdzsáni csávóval is, de ő nem tapasztalt ilyet. Nekem kicsit fura. :D

2016. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gimiben azért van nem egy olyan ember, aki kevésbé tudja ezt elfogadni
2016. aug. 18. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!