Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A koraszülött emberek gyengébb...

A koraszülött emberek gyengébbek és sérülékenyebbek mint társaik?

Figyelt kérdés

Van koraszülött ismerősöm, alapból alacsonyabb. Nazyon félénk, visszahúzódó, sokat bántották a suliban. Depressziós, nem dolgozik.

Van köze a koraszülöttségnek ezekhez?


2016. aug. 15. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is koraszülött vagyok, mégse jellemzőek rám a fent leírt tulajdonságok.
2016. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet így kijelenteni, mert nem tudhatjuk, ha nem koraszülött, akkor milyen ember lett volna. Én hét hónapra születtem, nem vagyok visszahúzódó, de eléggé introvertált és érzékeny vagyok. Viszont depressziós nem.


Fogalmam sincs, milyen lennék, ha 9 hónapra születek.

2016. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, a koraszulottsegnek ehhez semmi koze...A koraszulott babak legkesobb 2 eves korukra teljesen behozzak a teljes idore szuletett babakat mind testileg, mind mentalisan. Ha az ismerosodnek ilyen problemai vannak, akkor annak a neveleshez es a genetikahoz van koze.
2016. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én is koraszülött voltam, meg tápszeres is, de semmi bajom. Az immunrendszerem nagyon jó, soha nem vagyok beteg. Átlag magasságú, jókedvű ember vagyok, nem bántottak a suliban, dolgozom.
2016. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!