Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről, a Sound-on történtekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 13. 20:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha ben lenne jó a link, akkor a trágár szóba(r.bancok) be kell szúrni az i betűt.
2016. júl. 13. 20:32
 2/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy ilyen szarul megfogalmazott, rosszul taglalt szöveget már rég olvastam. Érződött rajta, hogy valami frusztrált ember írta.
2016. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy feminista.
2016. júl. 13. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jo szoveg, jo gondolatokkal barcsak tobben olvasnak

a kettosmerce oldalon is van fent hasonlo iras :)

2016. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 3

Nehezen, nem is nő vagyok. Csak nem egy életképtelen szar, aki másokon vezeti le a sérelmeit, ahelyett, hogy önkritikát gyakorolna. Sok "férfira" ráférne itt.

2016. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
404 Error: Not found Nálatok is esik az eső ?
2016. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, sajnos hamar el fog felejtődni a dolog, sokakat nem érdekel, alapól se a fesztiválozás. A társadalom kb háromnegyed, vagy nagy része akik benne vannak a nagy extravertáltságukkal, azoknál ez hétköznapi jelenség, így nem értik ebbe mi a baj,mit kell nézni, vagy csak egy nagyon lightos buli fog eszükbe jutni és annyival letudják h ja csak ittak sokat a lánykák bárkivel előfordul ami történt. A kis része meg aki hangoztatja, az tényleg csak kis része, ami meg nem elég egy sztrájk elindításához sem mert a túlnyomó többség elnyomja. Ez a hír most lemegy 1-2 hónap alatt, utánna megy minden tovább, és nem gondolkozik el senki rajta.

De én azért kiváncsi lennék mekkora arányba van azoknak a száma akik ezek után a látottak, halottak alapján kicsit máshogy állnának az egész témához, a nőkhöz. Mindenesetre Ez egy szegénységi bizonyítvány a soundot minősítő, és a magyar lányokat, a külföldiek biztos egy életre az eszükbe vésték, és eltudom képzelni hogy pletykálnak gúnyolódnak erről "hogy hát a Magyar nőket könnyen szexre lehet fogni

2016. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én jót kacagtam ezen az ügyön.


Legjobban azon az ismert műsörvezető nőcin kacagtam aki az egyik csajszi anyja. Szép lányod van öcsém!


Most már teljesen azt gondolom hogy egy vicc ez az ország. Siralmas, szánalmas.

2016. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nőként nem értek egyet a cikk hangvételével. Számomra nem normális, hogy az író ezeket a lányokat annyira védi. Nem hiszem, hogy ők annyira ártatlanok. Persze, azok a mocskok, akik beinvitálták őket... Hát inkább nem használok jelzőket. De az aki elég felnőttnek érzi magát egy ilyen fesztiválhoz, az számol a következményekkel, és következetesen viselkedik. Nem voltam ott, nem tudom mi történt. De abban sem értek egyet, hogy egy lány d_gni menjen oda, és a cikk írója szerint ez még normális is. Vagy talán az én nevelésem van elrontva... Talán.
2016. júl. 14. 16:04
 10/11 anonim ***** válasza:

A cikk: egy kritikán aluli iromány.

Egyetlen valamire való megállapítás van benne. Valahogy így szól: aki d**ni és bulizni és piálni megy le az sem szabad megerőszakolni.


A lányokat viszont nem tudom sajnálni. Nyilvánvaló, hogy nem a szűzies viselkedésük hívta fel rájuk a road-ok figyelmét.

2016. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!