Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Jacob Sartoriusról?

Mit gondoltok Jacob Sartoriusról?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 20:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
Utolsó: Milyen pénzről meg karrierről beszélsz? Jacob egy 13 éves fiú, nincs még karrierje. Az inertetre bárki ingyenesen tölthet fel dolgokat, és (mily meglepő) mivel Amerikában él, nem olyan elérhetetlen fizetni egy kamerást aki fölveszi a videóját, és aztán összevágja. Nekem úgy tűnik csak irigy vagy mert ilyen fiatalon többet elért mint te, aki annyira unja magát hogy olyan embereket hord le akikről semmit nem tud. Bocs nekem ez a véleményem, neked lehet más, de szerintem ha valami/valaki nem tetszik nem kell röntön online lemondani.
2016. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudom megítélni őt. Akkor tudnám, ha ismerném, és nem, nem azt jelenti, hogy ismerem, ha láttam, ahogy tátog zenékre. Én arról beszélek, hogy ismerem a valóéletben, láttam élő egyenesben, beszéltem vele, és tudnám, milyen belülről. Mert most gondoljatok bele: mennyire szar(tóriusz. Micsoda poén :D) lehet már, hogy olyan emberek döntik el, hogy nagyképű, vagy szerény, kedves, vagy egy bunkó paraszt, akiket mégcsak nem is látott, plusz valószínűleg csak interneten keresztül mernek beszólni, egyébént meg csendben ülnének a pattanásos seggükön. Szóval a belsőjéről nem tudok véleményt alkotni. Vidámnak, de egy kicsit beképzeltnek TŰNIK a legújabb zenéjének klippje alapján. De lehet, hogy egyáltalán nem ilyen. :) Viszont a külsejéről már tudok mit mesélni... Mert szerintem nem nagyon dolog. A feje manós, ami valakinek jól áll, de neki semmiképp. A haja nem az én stílusom. Kicsit olyan páwás hatást kelt. A ruhái mondjuk elfogafhatóak. :D Nem értem, hogy ezekkel az adottságokkal hogy tetszhet ennyi tinilánynak.

És a végére hagytam a véleményem szerint legfontosabbat: a tehetség. Ez a srác attól lett népszerű, hogy letöltött egy alkalmazást, és zenékre tátogott. Istenem, ilyet csak az nem tud csinálni, akinek nincsen telefonja/tabletja... Lehet, hogy valakinek nem menne ilyen jól, de hogy ezzel a semmiséggel ennyire híres legyen... Fel nem tudom fogni. :'D

Na, nekem ennyi a véleményem róla. :)

2016. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11-es


Igen, lebuktam, bevallom, irigy vagyok rá veszettül.

2017. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!