Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Jacob Sartoriusról?

Mit gondoltok Jacob Sartoriusról?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Ő ki a brokim?
2016. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
sokadik Justin Bieber klón kisgyerek.
2016. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Egyetlen Sartorius-t ismerek: aki a csodálatos Solarisban szerepel. Ez a névtelen Jákób nem ér fel hozzá.
2016. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Olyan az ember, akár a neve. Szar.
2016. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére nem tudom, hogy ki az.
2016. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Videómániából ismerem, de annyi. :s
2016. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Egy beképzelt, ronda, bunkó paraszt, aki azzal szerzett az undorító péniszarcának népszerűséget, hogy a tizenkét grammos gilisztatestét rángatja, mint aki rohamot kapott. Semmivel (!) sem tűnik ki a tucatmillió nyávogó bluggyhal közül, mégis szeretik a 10-14 éves buta libák. Még anno márciusban "ismerkedtem meg vele", néhány kiemelkedően intelligens ismerősöm Snapchatjén keresztül. Felejthetetlen élmény... Jó, értem, hogy a zene szubjektív dolog, meg minden, de azt tényleg nem értem mit lehet ebben az embe... bocsánat lényben :/


[F/13]

2016. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

*szeretni


Ez lemaradt.

2016. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Bunkó paraszt ? Miert te ennyire ismered? Meg ronda? Biztos te szebb vagy nem?😂
2016. aug. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló! Sikerült a leglényegtelenebb mondatot kiharapnod a válaszomból! Amúgy pedig ennél a gyereknél minden második ember jóképűbb/szebb. Személy szerint a legnagyobb gondom vele az, hogy milliókat keres azzal, hogy semmit nem csinál. Szerinted (vagy bármelyik Jacob Sartorius rajongó szerint) az normális dolog, hogy azok az emberek, akik napi 12 órát keményen dolgoznak éppenhogy el tudják tartani a családjukat, az ilyen tehetségtelen, beképzelt gyökerek pedig a nagy semmiért keresnek milliókat. Ha Jacob tizedennyi kezdőpénzt kapott volna a karrierjéhez, nem ismerné senki. Az esetek kilencven százalékában nem az lesz híres, akinek van hozzá tehetsége, hanem az, aki jól meg van tömve lóvéval.
2016. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!