Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha meglátjátok,...

Mit gondoltok, ha meglátjátok, hogy valaki az utcán hány?

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Vagy részeg vagy rosszul van. Utálom az ilyet látni, de összeszedném magam és megnézném jól van e.
2016. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Vagy semmit, vagy hányás okát.

Ha nem tudom mi baj van, megkérdezem tőle jól van-e segíthetek-e valamit.

2016. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Molyember ***** válasza:
42%
Hányok vele.
2016. jún. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Arra, hogy igazán kereshetett volna valami eldugottabb helyet, legalább egy bokor, vagy épület mögé behúzódhatott volna. A hányinger azért percekkel előbb jelzi, hogy hamarosan baj lesz, a hányás pedig nem közösségi móka, kíméljük meg egymást a látványtól. Soha senki előtt nem hánytam, pedig voltam ittas is, terhes is, beteg is az életem során, jó volna, ha mások se tárnák elém a gyomruk tartalmát.
2016. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Hülyén hangzik, te attól függ, hogy ki az érintett alany. Egy fiatal dekoratív lány felé elég komoly érdeklődést mutatnék és segítenék neki mindenben, ha igényli (hátha még össze is jön valami). Bizonyos esetekben viszont inkább menekülnék a helyszínről.

Remélem senki nem sértődik meg az őszinte válaszomon. :D

2016. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!