Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lehetne egy képességed, mi...

Ha lehetne egy képességed, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Én láthatatlan köpenyt szeretnék, majd felvenném, elmennék rabolni, meg kukkolnám a csajokat az öltözőkben. Nektek milyen képesség kéne?

2016. jún. 9. 19:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
+ képesség: jó lenne egy alakváltó képesség is, igy sok embert meg tudnék viccelni, valamint átváltoztatnám magam mondjuk selena Gomezzá aztán megnézném mi van a bugyimban :DD
2016. jún. 9. 19:39
 12/19 anonim ***** válasza:
Bieber spermája. Még mindig látni akarod mi van a bugyijában? :)
2016. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szupersebesség. :D

(The Flash rajongó.)

2016. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amit az egyik válaszoló már írt, az lenne nekem is: az idő irányítása.
2016. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hogy hallgassanak rám az emberek. De mindenki. És végre nyugalom lenne, mindenki boldog lehetne.
2016. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Megàllítani az idő múlását. Minden és mindenki lemerevedne, csak én maradnék tevékeny. Majd amikor mindent elvégeztem, amit szerettem volna, újra továbbengedem időt. Ez a munkámat tenné nagyon hatékonnyá.
2016. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Képességem:


Eltudnám venni az emberek képességét és átadni másnak (aki megérdemli)!

2016. jún. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 PresidentEvil ***** válasza:

"Én láthatatlan köpenyt szeretnék, majd felvenném, elmennék rabolni, meg kukkolnám a csajokat az öltözőkben."


... és öt perc múlva már vérző fejjel feküdnél a sarokban. A láthatatlan köpeny és a láthatatlanná tévő köpeny között ugyanis van egy pici különbség, de erre az első használat közben magad is rájönnél.


Magamnak az idő manipulálását választanám. Megállítanám, előre-hátra utaznék benne. Igen, rossz dolgokra is használnám, de aki ezen felháborodik, az is tutira kipróbálná egyszer.

2016. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Gondolatolvasás.
2016. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!