Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlreagálom vagy ti se találko...

Túlreagálom vagy ti se találkoznátok szívesen ilyen illetővel?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk és az új lakóhelyünkön van egy srác aki próbál haverkodni velem. Ez nem lenne baj, de az egy dolog hogy az első ember aki eszembe jut róla az Ted Bundy a sorozatgyilkos (egy kis csapzott "mániákusgyilkos" borostával megspékelve jó karikás szemekkel és beesett arccal) de folyton, FOLYTON mosolyog, akármiről beszélünk, mosolyog, ha egy buszon utazunk és nem ülök le mellé akkor akárhányszor odanézek mereven bámul, emellé becézget és úgy beszél velem kb mintha a csaja lennék (van barátom, mondtam neki, azt is hogy egyáltalán nem az esetem), ha olyanja van random elkezdi simogatni a hátam (utálom ha hozzám érnek, ez inkább az én hülyeségem, de zavar) vagy ha olyat mondok neki amit sértőnek vesz akkor volt rá példa hogy megütött ("poénból" bár annak úgy tudom nem kéne órákig fájnia). Hiába nem írok vissza neki és beszélek vele a lehetséges legkevesebbet, minden áron hajt rá hogy találkozzunk, meg régen beszéltünk, hiányzom neki, miért nem beszélünk többet, stb.

Próbálom kerülni de mivel vidéki vagyok és ritkán jár a busz ez nem olyan egyszerű.

Persze lehet csak én vagyok túl paranoid de nála nagyon villog a lelki vészvillogó hogy "most tégy két lépést hátra és FUSS".


2016. jún. 1. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
tinikérdés
2016. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ted Bundy egy elég helyes férfi volt azért nem kapcsolt be a nőknél az a bizonyos vészvillogó.


Egyébként nem reagálod túl, bámul, megüt, zavarba hoz, kellemetlennek érzed a társaságát. Mondd meg neki, hogy hagyjon békén.

2016. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen, ezt még így olvasva is átjött, hogy a fickóval 100 hogy nem stimmel vmi, sztem nagyon gyorsan építsd le, mert annál amit most mutat, valójában sokkal rosszabb lehet, csak azért tűrtőzteti magát, mert nem érzi biztosnak a veled való kapcsolatát. Hidd el, tudom miről beszélek, 2 éve volt egy zaklatóm, hát ne tudd meg, miket művelt a végén, pedig ő is így indított:/
2016. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ted bundy :D :D áá amúgy nagyon kemény az a csávó.. felkészült jogból azért hogy tárgyalásán megtudja fogni a birót :D hatalamas
2016. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Xddd hát én nem Ted Bundyhoz hasonlítottam volna a helyedben. Az a csávó is beteg volt, de ha egy olyan kaliberű alak jött volna, te már egy ideje a hullaházban feküdnélxd jól nézett ki + elég könnyen manipulált másokat, meg nem mondtad volna, hogy gyilkos.


A te zaklatód csak egy beteg csávó akit jobb ha kerülsz, nem hiszem, hogy túl veszélyes lenne (valószínű önbizalka sincs sok s fényes nappal nen nagyon tehetne sokat). Mindenesetre jelentsd fel, próbálj jogi úton lépéseket tenni. A sejtésed helyes, semmiképp se menj nagyon a közelébe. Esetleg barátod nem tudod magaddal vinni? Vagy rendőr ismerős?

2016. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Annyira nem durva a helyzet hogy jogi útra vigyem, igazából ha nem úgy nézne ki mint egy sztereotipikus zaklató, nem zavarna annyira, vannak ilyen "nagyon csimpaszkodós" ismerőseim de róluk tudom hogy csak ilyen a természetük, csak itt megszólalt a vészharang, szóval inkább ilyen megérzés dolog.

Ja, Ted Bundy nem a legeslegjobb példa ha úgy vesszük, akkor inkább Ted Bundy csapzott unokatestvére :D

2016. jún. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!