Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, ti hogy viselkednétek...

Srácok, ti hogy viselkednétek az egyik legjobb lánybarátotokkal?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lánybarátom, régóta ismerem. Azt mondta, hogy megbántottam, mert káromkodtam és csúnyákat mondtam rá, mert máshogy értelmeztem az üzenetét. Nem akar beszélni velem, akkor vele máshogy kell viselkedjek, mint egy haverral?
2016. máj. 27. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiú és lány közötti barátság az egy dolog, lehet a barátod egy lány minden további nélkül, de ettől még LÁNY marad! Ne akard fiúként kezelni! Ami srácok között természetes, az egy fiú-lány kapcsolatban nem feltétlen az, ahogyan ez fordítva is igaz.
2016. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még szép hogy máshogy kell viselkedni vele, nem ugyanaz egy haver meg egy barát, pláne egy fiú-, meg egy lánybarát...
2016. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor most nekm kell bocsánatot kérjek?

És nem fér bele az, hogy pl.b..meg meg hasonlók?

2016. máj. 27. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megbántottad, persze hogy neked kell bocsánatot kérned!

Az ilyen beszólásokat meg, hát, elképzelhető hogy van olyan aki félvállról veszi őket, de azért már alapjáraton elég bunkóság ilyet mondani egy lánynak, bármilyen kapcsolatról is legyen szó.

2016. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a (viccből) durva anyázás, és társaik simán belefér a lányokkal való kapcsolataimba, sőt, még a fiúkkal is! :D Nekem szükségem van erre. A te barátnődnek látszólag nincs.


Kérj bocsánatot, az nem kerül nagy erőfeszítésbe, de jól fog esni neki. Mindenképpen ülj le vele beszélni, ez a legfontosabb, hogy magyarázd el neki, hogy mit miért tettél, aztán kérj bocsánatot, azért mert akaratlanul is,de megsértetted.


21L

2016. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az már gáz sztem, ha neked egy baráti kapcsolathoz hozzátartozik a bmegelés, ha bedurcizol rájuk...
2016. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!