Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem szeretem a fizika...

Csak én nem szeretem a fizika törvényeit az életben?

Figyelt kérdés

idő, sebesség.. az életben úgy müködik valami ha precizen megvan tervezve, kellő energia befektetéssel.

időhöz van kötve minden, ez annyira rossz.. ha suliba mész vagy munkába vagy egy találkozóra idő kell rá hogy elkészülj na meg hogy idő pontra érj, és be kell kalkulálni, ha közbejön valami, leöntöd a ruhádat kávéval, vagy defektet kap a kocsi, az is idő, és tőled függ hogy oldod meg milyen gyorsasággal sebeséggel hogy ne késs el.. de ez mindenre igaz. Na meg elmúlik minden jó. nem lehet olyan pont h teljesen jó.. mindig vannak változások amik bekavarnak, incs olyan állapot hogy megmaradna és hátra lehessen dőlni nyugodtan. ha elakarsz érni valamit, az is idő meg sebesség meg az intenzitás.. ha van egyszerre 20 dolog az életedbe amit csinálni kell, azt is úgy kell csinálni hogy ne ütközzenek, úgy tervezni egy napot hogy minden simán mennyen, és ezt fent tartani, ezek mellett 20ezer más egyéb dolog amire oda kell figyelni


2016. ápr. 6. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most időt vettél el tőlem, s ezt utálom. Ennek az egésznek mi is az értelme?
2016. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én csak a hülyéket nem szeretem.
2016. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D. Az, hogy engem zavar ez az egész rendszer, hogy csak igy lehet jó élet, igy lehet életben maradni ezeket betartva
2016. ápr. 6. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem, hogy ezzel mos mi a problémád?


nem tetszik. És? Miattad nem fog megváltozni sem a fizika, sem a világ. Szóval kénytelen leszel beletörődni.


az meg, hogy nem tart minden örökké. Örülj neki! Olyan brutálisan túl lenne már népesedve a föld, ha az emberek örökké élnének, hogy mi más meg se születtünk volna.

2016. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most, hogy így mondod, már engem is zavarnak.
2016. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

De most gondolj bele! El akarsz menni bulizni. De nem tudsz, mert

- nem terjed a fény (nem látsz);

- nem terjed a hang (nagy süketség vesz körül);

- nincs súrlódás (nem tudsz mozdulni sem.

Sőt nem is létezel egyáltalán.

2016. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos születésed előtt 9 hónappal már a fizika fogja vagy, s porladozó tested is sokáig még rabja marad.
2016. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 elwera ***** válasza:

Én meghosszabbítanám a napciklust, és az ébrenlétemet is, nehogy elálmosodjak, és több órán át gondtalanul lógathassam a lábamat. Vagy az agyamat felgyorsítanám, és akkor az idő körülöttem lassulna. Nem a kapacitást, hanem a feldolgozó sebességet növelném, hogy bármilyen gondolatmenet gyorsabban lefusson. Akkor egy baleset elkerülését is előre meg tudnám tervezni a becsapódás előtt. Vagy egy ilyen kérdésre válaszolni is egy pillanat lenne, mert a 20 ezer variációból ami végig fut az agyamon, ki tudnám választani a legoptimálisabbat és azt írnám le röviden.


A gravitációból is visszavennék hogy magasra szökellve ugrálhassak, vagy úszhassak a levegőben, és nehéz tárgyakat cipelhessek a kisujjamon.

2016. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát, ez is jobb mint a semmi :D.
2016. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!