A magyarok miért szeretnek ennyire panaszkodni?
Figyelt kérdés
Nem panaszkodásnak szánom a kérdést :D
Csak érdekel. Olvastam külföldiek véleményét a magyarokról, Magyarországról meg a külföldön élő magyarokról. És nagyon sokan megemlítették, hogy a magyarok imádnak panaszkodni, hogy a "Hogy vagy?/Mizu?" kérdésekre a többség egy szemetesláda mennyiségű panaszáradattal válaszol, meg hogy ilyen rosszul van, olyan sz@r az élet, stb.
Szerintem ezt nem lehet a múltra fogni, mert olvastam más véleményeket is olyan népekről, amik többet szenvedtek, meg az országuk is, és mégis kedvesek, meg nem panaszkodóak, és nem negatívak.
A magyarok többsége (tiszt kiv.!) miért szeret panaszkodni?
2016. márc. 27. 13:58
11/11 anonim válasza:
Tetszenek a panaszkodással telített ellentmondásos válaszok :)
Érzelmi intelligencia szint sajnos Magyarországon alacsony.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!