Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, milyen volt a...

Mit gondoltok, milyen volt a 2015-ös évetek? És melyik volt eddig a legeredményesebb évetek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc évem például 1972. Akkor még nem éltem, aaah, de jó is volt. Amúgy a 2015-tel semmi véleményem nincs. Ugyanúgy, mint ahogy a többivel sem. Minek lenne? Ugyanaz az egész nap.
2016. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszonylag eredményes volt, de a hangulatát egy nagy adag fosáshoz tudnám hasonlítani. Az elején szakítottam egy komoly kapcsolatból, az nem volt rossz döntés, aztán a nyár szinte eseménytelenül telt el, a végén pedig elkezdtem viszonylag egészséges társasági életet élni. A legeredményesebb eddig talán 2013 volt, vagy 2011, de összességében a legjobb hangulatú biztos, hogy 2011. Akkor láttam életemben először a tengert, akkor nyelvvizsgáztam, akkor vesztettem el, aztán utána kezdődött a leghosszabb kapcsolatom... úgy érzem, sose elsz olyan évem mégegy :D
2016. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2015: nekem telis tele volt radikális változasokkal.Kiléptem egy hosszú párkapcsolatból,vissza kellett költöznöm a szüleimhez.Operáltak.Összeségében véve rengeteget szórakoztam és nagyon vidám voltam,de elég peches évet zártam.:D

2016-tól nagyon sokat várok!Dukálna már egy kis stabilítás és kiegyensúlyozottság az életembe.

2016. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eddigi legnehezebb év, ami csak mögöttem áll, mind párkapcsolati, egészségügyi, és pénzügyi szempontból is. Mindezek ellenére rendkívül tanulságos volt!

Talán a legönfeledtebb évem 2013 lehetett.

És neked kérdező?

2016. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a visszakérdezést.

Nálam az az érdeke,s hogy 2015 nagyon eredményesnek mondható, ennek ellenére hangulatilag nem a legélvezetesebb volt. És hosszúnak is tűnt, amikor a naptáramat kinyitottam, meglepődtem egyes eseményeken, hogy "jé, ez még idén volt?". Végül is összességében lediplomáztam alapszakon, küzdelmesen megírtam egy szakdogát, és felvettek mesterszakra. Új barátokat találtam, valamint az egyik korábbi barátommal is elmélyült a kapcsolatom. Van egy újszülött is a családban (nem az én gyerekem, de közeli rokon), és sok barátot is szereztem. Orvosi ügyekben is jutottam előrébb. Ez alapvetően tök jó, de hangulatilag nem volt a legjobb (sokat stresszeltem, izgulós vagyok, ha vizsgáznom, felvételiznem kell, orvoshoz járással töltöttem a nyarat stb.), viszont ebből kifolyólag 2016, azt gondolom, hangulatban nem lesz nagyon rossz. Legalábbis ezt remélem. :) Viszont talán eseménytelenebb lesz.

2016. jan. 23. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!