Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok jó hangja van Justin...

Lányok jó hangja van Justin Biebernek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
Hm. Magát az embert, mint Justin Bieber nem szeretem és régebbi számait utálom, mint a ....t. De, mint anonim személy elismerem, hogy a mostani hangja, utolsó pár zenéje tetszik. És azt is megmondom (nem érdekel hányan pontoznak le), hogy szerintem egész helyes lett, amikor persze nem a hülye, világszenvedős, homlokráncolós fejét vágja. Huh.
2016. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit az egyik ír, hogy a jó hang az mély. Hát, szerintem nem. Én rocker vagyok, ezért példák a rock zenéből: Sebastian Bach a Sid Row-ból, Joey Tempest a Europe-ból, Klaus Meine a Scorpionsból, illetve a Cinderella énekese (bocs, nem jut eszembe a neve). Ők szerintem mind jók, és magas a hangjuk. Popban pl. Darren Hayes hangja magas, és szerintem jó.


Ettől függetlenül, hogy objektív választ adjak: nem szeretem JB-t, nem a stílusom, de az sem igaz, amikor valaki végletesen kijelenti, hogy nem tud énekelni. Tud énekelni, más kérdés, hogy nem sok oktávot tud kiénekelni, de ezen nagyon sokáig lehetne vitatkozni, hogy mi a fontosabb: a hangterjedelem, a hangszín, az erősség... Van olyan énekes, akinek nagyon erős hangja van, de ettől még nem dobok hátast a hangszínétől (mondjuk Pavarotti). Mika hangja olyannyira gyenge, hogy már el is ment neki, de a korai dalaiban, amikor még nem volt hamis, én szerettem a hangját. Jon Bon Jovi hangja fiatal korában állítólag több volt, mint 4 oktáv, de koncert végére kifáradt. Axl Rose-nak a terjedelmét sokan dicsérik, ugyanakkor én nem szeretem a hangszínét, mintha az agyamat smirgliznék. Szóval ez megítélés kérdése. Szerintem JB hangja nem hamis, de nem is nagy terjedelmű, nem is erős. Úgy foglalnám össze, szép, de érdektelen. Értsd: anyák napján biztos el lennék ragadtatva tőle, vagy a templomi kórusban, de nem fizetnék érte. Se jegyet, se CD-t.

2016. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, jó
2016. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Imádoooooom <3
2016. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!