Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok jó hangja van Justin...

Lányok jó hangja van Justin Biebernek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

En nem vagyok olyan hatalmas aaa sirok ez egy justin bieber szam meg nem vagyok "rajongo" :D

De en szoktam hallgatni es szeretem:)

2016. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nincs rossz hangja tulajdonképpen, viszont számomra maga az egész ember taszító. Ezért nem is hallgatom.

17/L

2016. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a jó hang az mély, változatos, érdekes... na az övé pont nem ilyen.
2016. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Justin Bieber féle jelenséget szerintem pszichológusoknak is elég lenne elemezni :D

Szerintem 4 féle ember van, 1 aki utálja mert irigy, 2 aki azért utálja, mert a többi is utálja és tök ciki lenne beismerni, hogy nincs veled baja. 3. aki tulajdonképpen leszarja, nem tetszik neki, de nem is foglalkozik vele és a 4. aki rajong érte.

Alapvetően egy gyerek belecsöppen ebbe a világba, és még meg is mondják neki mit hogy csináljon szerintem nem csoda, hogy ez lett belőle...nézzétek meg miley cyrust is, Ő is megmondta, a mostani énje az eredeti nem a kislányos.

2016. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor én az 5. vagyok. A személyéért nem különösebben rajongok, de a hangja tetszik és a számait is szeretem.

Je és nem nő vagyok, és 30 felett.

2016. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
45%
Szerintem jó hangja van sok számàt hallgatom is:)
2016. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Igen.
2016. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jelekh: akkor lehetsz a 4 kategória még :) mert a jelleméért nem lehet rajongani, az marketing nagyrészt
2016. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
75%
Néha ha hallom a rádióban, nem tudom eldönteni, hogy fiú vagy lányhang-e? szerintem borzasztó, hogy ilyen magas. ja és én vagyok a 6. kategória, aki azért gyűlöli, mert egy kisköcsög.
2016. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Talan ismered ,utolso?:Ddd
2016. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!