Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nézik le/kerü...

Az emberek miért nézik le/kerülik az olyan társukat, aki sokkal lazábban veszi a dolgokat?

Figyelt kérdés

Engem igazából nem kifejezetten érdekel a jövőm. Tehát nincs ok, amiért érdekelne. Nem tudok semmi olyan dolgot ami miatt megérné húzni az életem idejét, és szenvedni mindenféle irritáló cuccal. Ennek köszönhetően hajlamos vagyok a kötelező dolgokat lazábban venni, illetve nem nekifeszülve a tökéletesre, hanem kisebb csalásokkal, éppenhogy elvégezni amit muszáj..

Erre igazából nem vagyok büszke, tehát nem dicsekszem mindenki ezzel, sőt, igazából próbálom minél jobban leplezni, hogy ennyire les..rom az életemet.


Mivel az emberek normális többsége valamilyen oknál fogva kerüli az ilyen embereket, illetve semmibe veszi őket, ezért kíváncsi lettem, hogy miért?

Konkrétan engem még nem is annyira, mert vannak nálam sokkal 'lazább' emberek pl. az osztályunkban is.


16/F


2016. jan. 7. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Mert ők többre tartják magukat, amiért halálba idegesítik magukat, miközben mindenféle mesterséges elvárásnak akarnak megfelelni. Majd rájönnek 50 évesen, hogy hülyék voltak. Az nevet aki utoljára nevet
2016. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Én is így vagyok vele. Megcsinálom amit kell, onnantól fogva nem érdekel. Minek idegeskedjek?
2016. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
erre egyszerű a válasz; te sem szeretsz olyan emberekkel lógni, akik nem szimpatikusak
2016. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel az emberek normális többsége valamilyen oknál fogva kerüli az ilyen embereket, illetve semmibe veszi őket, ezért kíváncsi lettem, hogy miért?"

Mert a kapcsolatok többsége érdekből születik. Már az elején azt lesik, mire lehet jó az ismeretség. "hajlamos vagyok a kötelező dolgokat lazábban venni, illetve nem nekifeszülve a tökéletesre, hanem kisebb csalásokkal, éppenhogy elvégezni amit muszáj"

Itt is van. Jól teszed, hogy nem görcsölsz, így az élősködőket le is rázod. Rájössz, hogy csak kevesen maradnak melletted, de egyébként az már elég. A mennyiség a minőség romlását okozza, ez emberi kapcsolatoknál sincs másképp ("Boldogat mindenkinek - szól a Facebook-karácsonyi üdvözlőlap" :) ).

Jó az, hogy meg tudsz állni a földön, azaz ki tudsz állni magadért. Ugyanakkor nem a szárnyaid rovására erősíted a lábadat.

2016. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!