Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az élet miért mindig a jókat...

Az élet miért mindig a jókat bünteti?

Figyelt kérdés

Pontosabban inkább azokat, akik nem ártottak konkrétan senkinek. Bántalmaztak a szüleim, és szegények voltunk, amíg otthon laktam. Stressz miatt sok betegségem alakult ki. Amikor elköltöztem, abban a hónapban helyrejött az ex családom anyagi helyzete.

Később javult az életem, elkezdtem dolgozni, és gőzerővel tettem félre. Kirúgtak munkából, majd pár napra rá egy egészségügyi gond elvitte a félmilliós megtakarításomat.

A januárt megint az orvosokkal kezdem.

Pár emberrel beszéltem erről az oldalon régebben, és volt, aki nem túl kedves, de jogos módon megmondta, ő a helyemben már a temetésére tenne félre.


Miért történik ez?


2015. dec. 25. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szerenyen magadat minositetted jonak? mert nem vilagos.
2015. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jónak tartom azt, aki nem tett tönkre senkit anyagilag, érzelmileg és fizikailag, és nincsenek is ilyen szándékai.
2015. dec. 25. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy TE szerencsétlen vagy és jónak tartod magad, még nem jelenti azt, hoyg MINDENKI, aki jó, ugyanolyan szerencsétlen, mint te. SÖT a legtöbb esetben nem így van.
2015. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, akkor csak velem van így. Igazán vigasztaló.
2015. dec. 25. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa.
2015. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez pont nem jó ide. Ismerem a Bibliát, ez az idézet pedig egészen másra vonatkozik.
2015. dec. 25. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Az életet nem érdekli, hogy milyen ember vagy. Mindenki kap valamit az élettől, aztán annyi. Ezért is igazságtalan. Ha akarod leírhatod nekem, hogy miken mentél keresztül.
2015. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, a szívemből szóltál :D

Hidd el, majd egyszer minden jóra fordul, legyél pozitív

2015. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én "jó" (tehát általad definiált jó) ismerőseim azért szívnak mert:

mivel empatikusabbak, érzékenyek, könnyebben "betámadhatóak", jó célpontok sajnos. Míg a "rossz" embereket nem érdekli más érzése, így könnyebben tud előrehaladni, könnyebben túlteszik magukat a dolgokon. De ez természetesen nem ilyen fekete-fehér.

2015. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Már megint de sok bunkó és "rosszakaró" (?) ember kommentel egy kérdéshez... komolyan, mikor veszik már észre, hogy aki általában kérdést, illetve ilyen kérdést ír ki, annak gondja és baja van? Nem fontos válaszolni, ha nem segítő válasz születik...

Tapossanak bele a saját lelkükbe, ne a máséba...


Na most az élet tényleg igazságtalan sajnos, mindenki megkapja a maga gondját sajnos :( De meg kell próbálni sosem feladni. Ez alatt azt értem, hogy mindent meg kell próbálni, még a lottót is, ami annyira lehetetlen, hogy nincsenek rá szavak. Tényleg mindent. Muszáj, hogy jobbra forduljon a sorsod!!! Pihend ki magad, merítsd erőt magadban, higyj abban, hogy bármit leküzdhetsz és sok betegség agyban dől el! Meg fogod tudni csinálni!


Igaz senki se tudja "átélni" másnak a baját, gondját... de drukkolok neked és kívánom, hogy minden rendbe jöjjön :)

2015. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!