Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fb profilkép csere "szolidarit...

Fb profilkép csere "szolidaritásból"? Miért? (Vélemény)

Figyelt kérdés
Csak szerintem iszonyú kiábrándító, hogy egy ilyen tragikus eseményből divatot csinálnak az emberek az új Fb funkcióval, amivel a francia zászló színei mögé rejthetjük a profilképünket? Nyilván mindenkit, akinek van egy kis szíve, megráztak a történtek, de nem ez az első ilyen eset, mégis ekkora felhajtás van körülötte... Persze, meg kell emlékezni, de ez a kép csere mire jó? Csak azt bizonyítja a legtöbb ember, hogy mennyire befolyásolható és ha Kis Pista a kútba ugrik, akkor ő is utána ugrik, mert milyen menő. A szolidaritás nem ebben nyilvánul meg, az vagy van az emberben, vagy nincs. Inkább gondolkodna el mindenki, hogy hová tart a világ... Talán még meg is lehetne előzni a problémákat és nem lenne szükség ennyi gyásznapra...
2015. nov. 15. 01:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én lecseréltem tegnap, szolidaritásból. Tényleg megrázott. És értem én, hogy orosz gép, meg közel-keleti háborús zóna meg mindenhol sok az áldozat, de valljuk be, ezek távol esnek tőlünk. Ez viszont itt történt, Európában, az egyik legeurópaibb országban, városban. Ez az igazán lesújtó, béke van, de mégsem. Itt kezd realizálódni az, hogy valami már tényleg nem oké, és ennél már csak rosszabb lesz.

Az áldozatok nem háborús zónában élnek, éltek. Ugyanúgy keltek fel péntek reggel, mint én, vagy a kérdező vagy a válaszolók. Nem féltették az életüket, nem volt benne a napirendjükben, hogy meghalhatnak.

2015. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!