Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha apád részegen...

Mit tennél, ha apád részegen azt mondaná, hogy lehet, nem te vagy a gyereke? Elköltöznétek?

Figyelt kérdés

Részegen hazajött és olyankor állandóan belém köt:

Azt mondta,hogy lehet,hogy én nem is vagyok a gyereke.

Részegen anyámat és a család több tagját is elmondja mindenféle k**vának. De ezt minden egyes alkalommal elmondja.

A szüleim elváltak és apámmal élek.

Amikor elváltak,akkor megkérdezte,hogy kivel akarok maradni,én kértem egy kis gondolkozási időt.

Erre fel megsértődött és részegen ezt is mindig számon kéri rajtam.

Mondom neki,hogy ez nem egy egyszerű döntés,jó hogy el kell rajta gondolkoznia az embernek. De nem fogja fel ezt sem.

Részegen állandóan a fejemhez vágja,hogy az ő gyerekkorába mennyit szenvedett és ahhoz képest nekem mennyivel jobb.

Részegen nagyon agresszív tud lenni és ha ellent mondok neki,akkor egyből elkezd ordítani és néha erőszakos is lesz. Fizikailag még nem bántott,de szerintem képes lenne rá. Te mit tennél??



2015. okt. 27. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
22
2015. okt. 27. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk egy szerető családban nőttem fel, és nem tudom még elképzelni sem, milyen borzasztó lehet egy alkoholista, és részegen kötözködő apával élni.

Mondjuk én humorosra fognám:

- Oké apa! Gyere, menjünk és csináltassunk egy DNS tesztet! Fizeted???

Amúgy én örökbefogadott "gyerek" vagyok. Már óvodás koromban elmondták, hogy nem az Anya pocakjából bújtam ki. De ettől függetlenül nagyon nagy szeretetben neveltek. És ha haragudtak rám, akkor is a szeretetükön belül maradtam, és tudtam, hogy hozzájuk bármikor fordulhatok, mert ők a szüleim, és én a gyermekük vagyok. Még ha nem a vér szerinti, akkor is. Szeretem és tisztelem nagyon őket, hogy csodálatos gyermekkorom volt, és mindent megkaptam, hogy normális felnőtt legyek.

2015. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elköltöznék.Egy részeg ember mindenre képes
2015. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért beszélsz vele?

Ha erre a kérdésre kaptál bármilyen okot, tudok gratulálni és szenvedj tovább.

2015. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod mikor gondolkodtam volna....

5#

2015. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy totális félreértés, hogy a részeg ember őszinte igazán. Az alkohol LEÁLLÍTJA az agy bizonyos funkcióit, a többi viselkedése meg megváltozik a hiányzó részek miatt. Az apád, amikor részeg, akkor egy másik Növény és Állathatározói kategóriába esik.
2015. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!