Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami komplexus?

Ez valami komplexus?

Figyelt kérdés

Régen nagyon rosszul éltem, most dolgozom, tehát a múltamhoz képest jól élek.

Egy ideje észrevettem, hogy már csak így spontán nem a legolcsóbb dolgokat veszem, holott semmi jelentősége.

Ruhákból megvannak a kedvenc boltjaim, abból nem érdekelnek a márkák.

Viszont kozmetikumból és sminkből igen.

De olyan szinten sajnos, hogy ha pl sampont veszek, kizárólag a 2000 és 5000Ft közti kategóriát nézem.

Holott senki nem nézi, mi van a fürdőszobámban....


Ez valami komplexus?


2015. okt. 22. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem csak az érzés, hogy te azt megveheted. Nincs ezzel baj, főleg akkor, hogyha fiatal felnőtt vagy, mivel már van igényed a jobb minőségű kozmetikumokra és nem a S-HE és a társai márkát keresed, hanem pl. a L'oreal termékeket.
2015. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a legjobb sampon a head and shoulders, az 600 körül van. a többi sampon pénzkidobás. amúgy nincs baj ezzel, mindeki arra költ amire akar. már kérdés ha egyszer nem lesz pénzed majd eszedbe jut mennyit elköltöttél feleslegesen.
2015. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Komplexus? Az, hogy keresed a minőséget? Nem, nem az. A hajad és főleg a bőröd meg fogja hálálni, hogy nem az olcsó, kőolajszármazékokkal teli olcsó cuccokat nyomod rá és nem fogsz 40 évesen 55-nek kinézni.
2015. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!