Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar, ha valaki...

Titeket zavar, ha valaki rendetlen?

Figyelt kérdés

Van saját szobám, de nem igazán használom (az ok, hogy alig vagyok otthon), és sajna sosem voltam jó helytakarékosságból meg rendrakásból, így a konyhától a társalgóig minden felé vannak ruháim, egyéb kacatjaim.

A fürdőszobában sorban állnak a flakonok, és a nemrég néhány polcról lezuhanó könyv ébresztett...

Mennyire taszító ez egy fiatal nőtől?


(kosz nincs, mielőtt valaki felveti)


22N


2015. okt. 19. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

Őszintén, engem zavarna. Az rendben van, ha valakinek a szobájában nincs rend, mert az a saját kis kuckója és ott aktívan éldegél, pakol és hasonlók. Nagyobb tanuláskor nálam is mindenhol jegyzetek és papírok vannak.


De a ház egyéb részein elég zavaró tud lenni... Zuhanynál, amikor veszem el a tusfürdőt, de egyensúlyozni kell az ott lévőket, hogy ne potyogjanak le. Vagy a fogmosópohárnak helyet keresni... A konyhában pedig minden arrébb pakolni, ha épp enni akarok kiéhezve... Na, ezek engem igencsak zavarnak srácként! :D

2015. okt. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Rendetlenség, vagy kontrollált káosz? Nem mindegy melyik, de nagyon vékony határ választja el a kettőt.


Annyi választja el a kettőt, hogy kontrollált káoszban tudod, hogy hol vannak a dolgaid, és kb ott vannak ahol használni szoktad őket


Kontrollált káosz engem nem zavar, nálam is mindig az van, sokkal gyorsabban megtalálok mindent így mintha elpakolnék mindent.



De ez a fürdőszobában állnak a flakonok, meg leesnek a dolgok a polcról már nem annyira oké

2015. okt. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Zavarna hát. Trehányság, meg igénytelenség. Pl. mit is keresne a ruhád a konyhában? Ott jött rád, hogy le kell venni, és bedobtad a sarokba? Kb. fél perc elrakni, nagyon megerőltető lehet. Amúgy meg kb. csak egyszer kellene normálisan rendet rakni, és a rendet ugyanannyi fenntartani, mint a káoszt.
2015. okt. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez mocsok igénytelen és nem rendetlen. Nálam sem állnak vigyázba a ruhák és egyéb cuccok, sőt, de azért hetente ráveszem magam, hogy kivigyem, ami nem kell, szennyes a helyén mindig, szemét a kukában. Ezt úgy, hogy kb. aludni járok csak haza.
2015. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!