Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar, ha valaki...

Titeket zavar, ha valaki rendetlen?

Figyelt kérdés

Van saját szobám, de nem igazán használom (az ok, hogy alig vagyok otthon), és sajna sosem voltam jó helytakarékosságból meg rendrakásból, így a konyhától a társalgóig minden felé vannak ruháim, egyéb kacatjaim.

A fürdőszobában sorban állnak a flakonok, és a nemrég néhány polcról lezuhanó könyv ébresztett...

Mennyire taszító ez egy fiatal nőtől?


(kosz nincs, mielőtt valaki felveti)


22N


2015. okt. 19. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha neked ez így jó, bár lehetnél igényesebb. Nem hiszem leszakadna a kezed ha a ruháid egy maximum két helyre tennéd. Gondolom amúgy a telefonod előszeretettel szereted nyomkodni és arra figyelni...nem pedig a rendre. 22F
2015. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem zavar, speciel nekem is megvan a magam "szemétdombja", ahol viszont tudom, mit hol kell keresni.


Egyedül a számítógépen vagyok rendmániás, ott valahogy irritál, ha minden kacat az Asztalon van vagy a Letöltés mappában gyűlik, igyekszem mihamarabb mappákba rendezni, vagy kivágni ami nem kell (a Lomtár is tiltva van).

2015. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez igenytelensegre vall. Nem kell mindenek haptakban allni, de ez taszito. Dobd ki /ajandekozd el/add el ami nem kell, v legalabb pakold egy helyre!
2015. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem olvastam taszító dolgokat. Semmi extra.

19F

2015. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs semmi, ami nem kell. Ezek csak a ruháim, meg pár kozmetikum flakon
2015. okt. 19. 23:17
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Még nézni is zavaró, mint vendég, de egy ilyen helyen lakni valakivel meg egyenesen elviselhetetlen. Tudom, mert próbáltam. A saját cuccaim nem tudtam hova tenni, és még arra is figyelni kellett, hogy le ne lökjek valamit véletlen. 22/f
2015. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

én is nagyon rendetlen vagyok, nem tudom, hogy engem emnnyire zavarna még nem éltem egyet rendetlen emberrel :D

Én a terjeszkedő típus vagyok, márha lehet kategorizálni.

Otthon a saját szobámból már átköltöztem az emeleti nagyszobába és ott alszok, vagyok, és természetesen ott is pakolászok.

Az albérletemben is ez a tendencia figyelhető meg.

Viszont ha hazamegyek vagy vissza az albiba akkor mindehol viszonylagos rendet rakok.

2015. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Engem alapvetően zavarna, pedig én sem vagyok rendmániás.
2015. okt. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

miért lettem lepontozva? :D nemmáár odaírtam, hogy magam után rendet teszek!! illetve a szobám az egy lyuk! egy szekrény, ágy és íróasztal fér el benne. Az íróasztalt már a nagyszobába átvittem :D

kegyetlenek vagytok.

2015. okt. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dellfil ***** válasza:
93%

Engem nem. De a "rendmániások" sem hoznak ki a sodromból.

Egyébként - mások szerint - én is rendetlen vagyok. Persze nem mindenben. Például a munkaasztalomon mindennek meg van a helye, de a környezete... Nos oda ösvény vezet... :DDD


dellfil

2015. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!