Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti tapasztaltatok mar ezt?...

Ti tapasztaltatok mar ezt? Mire ez a nagy bekepzeltseg a reszukrol?

Figyelt kérdés
Jonehany fotos, akit ismerek / ismeroseimet fotozta -ha valahol megnyilatkozik- pl fbn, akkor olyan magasan hordja az orrat, hogy na meg! A kedvencem, amikor tulmisztifikaljak magukat es tevekenyseguket. Oszinten, ki ne tudna egy normalis portre fotot kesziteni az adott szemelyrol? Mire ilyen bekepzeltek a rendezvenyfotosok pl??

2015. okt. 18. 23:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

általában pont azok szoktak beképzeltek lenni, akiknek nincs mire.


a digitális fényképezőgépek elterjedésével irtó könnyű lett fotóssá válni. a többségnek elég, hogy vesz egy gépet (még drágának se biztos, hogy kell lennie) és máris lehet arcoskodni, hogy ő mekkora nagy fotós. az emberek többsége meg nem ért hozzá, úgyhogy be is veszi.

2015. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: Attól, hogy vesz valaki egy (drága) fényképezőgépet nem lesz fotós. Értem, hogy sokan hiszik ezt, azt is értem, hogy nagy az ellenszenv azokkal szemben akik hirtelen fotóssá avanzsálnak és arcoskodnak mert van egy fényképezőgépük, de a dolgok a valóságban egyáltalán nem így működnek. Évekig kell tanulni és milliókat kell elkölteni mire valakiből igazán fotós lesz és még akkor is van egy rakás egyéb készség amit fejleszteni kell ha meg is akarsz élni.
2015. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 persze, igazad van, de kívülről csak annyi látszik, hogy van fényképezőgépe. ahhoz meg elég, hogy megvettek egy gépet és máris fotósnak hiszik őket, meg magukat...
2015. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azokat tudom általában, szakmai tudástól is eltérően, jó fotósnak titulálni, aki legalább érdekes, újszerű képeket tud készíteni, van stílusa hozzá. A beállításon és kattogtatásokon túl, nehéz olyant fotózni, ami millió kép áradat közepette felvonhatja magára a figyelmet, meg nem unalmas:)
2016. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!