Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Még lehetek az, aki soha nem...

Még lehetek az, aki soha nem voltam?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem. Már csak önmagad árnyéka lehetsz.
2015. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetsz, változni mindenki tud és változik is. így ha bárki nem is leszel (más bőrébe nem tudsz belebújni....) de magadból sokat ki tudsz hozni.. pénz, nők, sikerek stb.
2015. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon tudsz változtatni magadon,én már próbáltam máshogy viselkedni,bátrabbnak tűnni,de ha nem jön természetesen nincs értelme erőltetni, csak belefáradsz. Egy szerűen csak fogadd el magad és kész :)
2015. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamennyit tud az ember változni, de 180 fokos fordulatot nem hiszem, sőt még 120at sem nagyon. Bizonyos tulajdonságaidat javíthatot, elhagyhatod, de maga a személyiséged nem tud olyan sokat változni.
2015. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Pontosan miben/mit akarsz változtatni?

Ha ezt elsősorban magadnak megválaszolod, az már az első lépés :)


Egyébként sose késő azzá válnod aki lenni szeretnél, nem egy olyan történetet lehet olvasni, hogy valaki 60-70 éves korában jött rá, hogy mit szeretne, és akkor változtatott.


Nyilván van az embernek egy alaptermészete amin nem biztos, hogy érdemes változtatni, de ha ezzel-azzal próbálkozol, kísérletezel, akkor előbb-utóbb úgyis kialakul, hogy mi az, amit tényleg szeretsz és mi az ami csak felvett dolog volt, ez utóbbiak pedig szép lassan eltűnnek ahogy haladsz saját magad megismerésével :)


A lényeg, hogy ne érezd magad rosszul amiatt, amilyen most vagy, és ne akard siettetni a folyamatot :)

2015. okt. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!