Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek tág akkor is, ha csak...

Lehetek tág akkor is, ha csak egy férfival voltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve szakított velem a párom a szex miatt. Nagyon megviselt,hozzám vágta először,hogy neki kicsi,majd nekem támadt,hogy én vagyok tág. Nekem ő volt az első, mással még soha nem is voltam. Még is létezik ilyen? Nagyon szíven ütött. 23 éves lány vagyok. Olvastam az intim tornáról most azt próbálom. Ti mit gondoltok erről? Segíthet a torna? Tényleg lehetek tág úgy is,hogy ő vele voltam először?



2015. szept. 27. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy valaki tág.

A hüvely egy nagyon rugalmas része egy nőnek. Gondolj bele, ha léteznének tág nők, mennyi mindenkiből esne ki a mini tampon!:)

De a viccet félretéve, nincs veled gond, valószínűleg neki volt kisebb, vagy vékonyabb, te meg rendesen elengedted magad, fel voltál izgulva, ezért könnyebben kitágultál, de ahogy vége a dolognak a hüvely bizony vissza is áll az eredeti állapotára.

2015. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg azzal nem volt soha gond,hogy ne tudott volna elmenni. Úgy tudom,ha valaki tág,akkor a férfi nehezebben is megy el. Szóval nem értem :(
2015. szept. 27. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül sem vagyunk egyformák. Ráadásul azért is van az udvarlási idő, hogy egymást megismerjük, és ez vonatkozik a méretekre is. A pasid egy barom volt, örülj hogy megszabadultál tőle. Tudod, az ő farka is lehetett kisebb a kelleténél, és így vezette le rajtad. Máskülönben az sem mindegy, hogy a nő a sexnél a füléig teszi a lábát, vagy csak kicsit összébb. Most is tanultál...ne kínozd magad azzal a hülye tornával
2015. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet tágabb a hüvely, alkati dolog, de intimtorna sokat segíthet, végzed naponta rendszeresen, persze az is lehet, hogy nem is vagy tág, hanem valóban neki nagoyn kicsi, de ez majd elválik egy másik kapcsolatnál.
2015. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
egy idióta kis péniszű emberrel találkoztál ennyi:D
2015. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!