Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj ha valaki mosolyog?!

Miért baj ha valaki mosolyog?!

Figyelt kérdés
Ha mosolyogva megyek az utcán és szembe jönnek az emberek akkor mindenki rondán néz vissza nagyon ritka hogy valaki visszamosolyog. Miért bűn boldognak lenni manapság???
2015. okt. 17. 01:54
 1/4 Argloss ***** válasza:

Nem baj, de általában ha valaki mosolyogva közelít feléd és a szemedbe néz, akkor az vagy téríteni akar vagy kéregetni. Ezeket pedig nem szeretik az emberek.

Ez nyilván általánosítás, de az élőlények általánosítanak. (ha egy tigris támad, akkor valószínűleg a többi is fog)

2015. okt. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont azt látom, hogy ha mosolyogva, örömet sugározva megyek az utcán, sokan visszamosolyognak vagy legalább felderülnek. A morc képpel mászkálás szerintem inkább az alapbeállítottság, amin a mosoly sokaknál javít.:-)
2015. okt. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
99%ban ha valakire rámosolygok és a szemébe nézek akkor visszamosolyog...mikor szórólapot osztottam akkor is visszamosolyogtak az emberek legtöbbször és nagyon kedvesek voltak :) szóval szerintem mindenki mosolyogjon bátrán,az csak jót tehet,rosszat sosem :)
2015. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is visszaszoktam mosolyogni, bár kevés ilyen embert látok. Aki nem mosolyog vissza, valószínűleg épp elvan merülve a gondolataiban vagy fáradt. De semmiképp sem bűn mosolyogni! :D
2015. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!