Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor jogos az agyhalál?...

Ilyenkor jogos az agyhalál? (Youtube)

Figyelt kérdés
Nézek valamit szép békésen. Elkezd ajánlgatni valami tök mást. Oké, ha nem tetszik nem nyomok rá, ha érdekel, akkor meg nem kattintok oda, ez eddig rendben. De amikor odakattintok, betölt, majd kiírja, hogy "szerzői jogok, akármi miatt a te országodban ez a videó nem érhető el" akkor csak én tudnám felrúgni a holdig? Hát minek ajánlgat olyat, amit úgyse nézhetek meg?! Most költözzek ki az országból, ha annyira érdekel, vagy mit vár tőlem az algoritmus készítője..? Másokat nem idegesít ez nagyon?
2015. okt. 16. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően bármelyik videót ajánlhatja neked a youtube, ez független attól, hogy te meg tudod-e nézni, vagy sem. Gondolom az ajánlatoknál nem nézik, ki melyik országból van, az csak akkor derül ki, ha rákattintasz.

Ezen felesleges felháborodni.

2015. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...


- Krumlit, vagy rizst szeretnél a hús mellé?

- Hű, a krumpli jól hangzik.

- De már elkezdtem készíteni a rizst 😕


Kb. ugyanez.

2015. okt. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!