Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szoktál hangosan beszélni,...

Te szoktál hangosan beszélni, ha egyedűl vagy?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy hirtelen kicsúszik egy szó amin pont gondolkodsz...Vagy gondolkodsz valamin és nem akarsz azon agyalni majd hangosan kimondod,hogy nem nem nem :) ( ez így vicces) vagy énekelsz magadban és hirtelen észre veszed,hogy már hallhatóan énekelsz...

Kezdek meg bolondulni? Vagy ez normális?

Természetesen ez nem állandó csak néha előfordul.


2015. okt. 13. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
Soha, sokkal nagyobb önfegyelmem van. Ha napokig vagyok egyedül, akkor napokig csend van.
2015. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze, akár komplett mondatokat is. Sosem gondoltam, hogy ez baj lenne. Már miért lenne az? Folyton mondatokat alkotok magamban (rég mondatokban gondolkodom, nem tudom, más hogy van vele), most az, hogy némelyiket megjelenítem a hangszálaimmal, az miért is lenne probléma? Nem értem.
2015. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én többet szoktam így, mint élőben kommunikálni emberekkel.

100%osan normális csak érezd jól magad!!!

2015. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam magamban beszélni. Kifejezetten jól esik. Nincs vita, csak mélységes egyetértés. :DDDD
2015. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan. Már annyira megszoktam, hogy néha nem csak akkor ha egyedül vagyok, hanem utcán, suliaban is, ott meg furán néznek rám
2015. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
állandóan! ha egyedül vagyok akkor elmélkedek hangosan magamba mindenről, énekelek, youtubon keresek egy karaoke számot és elkezdem énekelni. :D szuper jó!
2015. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én szoktam magamban beszélni. Van, aki szerint ez bolondság, én úgy tartom, amíg értelmes dolgokról beszélek és helyzethez illő dolgokról, addig nem vagyok bolond. Pl. szeretem elmondani hangosan, milyen feladataim vannak éppen, mit mi után csinálok, nehogy elfelejtsem elvinni a mobilomat stb. Ez nálam alap.
2015. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!