Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szoktál hangosan beszélni,...

Te szoktál hangosan beszélni, ha egyedűl vagy?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy hirtelen kicsúszik egy szó amin pont gondolkodsz...Vagy gondolkodsz valamin és nem akarsz azon agyalni majd hangosan kimondod,hogy nem nem nem :) ( ez így vicces) vagy énekelsz magadban és hirtelen észre veszed,hogy már hallhatóan énekelsz...

Kezdek meg bolondulni? Vagy ez normális?

Természetesen ez nem állandó csak néha előfordul.


2015. okt. 13. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Haha, én is szoktam magamban beszélni, főleg, ha jó kedvem van, vagy ha elrontottam valamit :D pl.: ,,na Annácska, ezt jól elintézted."


Amúgy az éneklés egyedül természetes, a múltkor hajat szárítottam és bedugtam a fülembe a zenét, aztán jó hangosan énekeltem. Akkor se hagytam abba, mikor kivettem a fülemből a fülhallgatót...szörnyű hangom volt :D


Szerintem teljesen normális vagy :)

2015. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 #Nikii ***** válasza:
100%

Ha te azt mondod erre hogy kezdesz megbolondulni akkor én már rég őrültnek lennék nyilvánítva emiatt:) én szoktam magamban beszélni úgy hangosan magyarázok magamnak ha pl olvasok egy cikket és abban hülyeség van akkor hangosan elkezdek beszélni róla hú ez mekkora hülyeség... Szóval normális vagy nyugi;)

És tudod a mondást : azért beszélek magammal mert néha értelmes emberrel is kell beszélnem :D

2015. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van. De szerintem sok ember szokott nèha magában beszèlni. Nincs vele semmi baj:D
2015. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én csak akkor ha bepickelnek ellenem egy Ireliát,akkor kiabálok egy b.azdmeget
2015. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
néha
2015. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen :D


Sokszor mikor vkivel össze veszek és hangosan mondom miközben írok neki vagy letettük a telefont,hogy "most komolyan én vagyok a hibás? Nem hiszem el,ez így van úgy van :D


De van mikor a kutyához beszélek.

Meg olvasok vmit és akkor hirtelen kicsúszik vmi.


Nem vagy egyedül :D

2015. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Soha...
2015. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen,elég sokszor,bár én direkt csinálom :D
2015. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Meló közben gyakran.
2015. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki szokott, hiszen ki a legközelebbi beszélgetőtárs ?
2015. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!