Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők, ti meg tudnátok...

Lányok/nők, ti meg tudnátok verni egy fiút/férfit?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan, milyen módszerrel? Kort is írjatok.

2015. okt. 11. 18:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5-ös módszere nem mindig nyerő, mert van egy pár perverz, aki direkt ezt provokálja ki és még jobban felbátorodik (begurul) tőle. Szóval csak óvatosan a tököléssel!
2015. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ.

A nagyon gyengétől az átlagnál kicsit erősebbig bárkit ha bármikor.A kigyúrt nagyon erőseket,csak nagyon dühös lennék és mindent bele adnék.

Módszer:először gyengén ütném,rúgnám,ha ez nem jön be megsorozom a tökét.(ne nézzetek agresszív pszichopatának csak ritkán kb.havonta 1-szer,2-szer verekszem,amikor szükségem van rá.)13/l

2015. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
"csak"? :DD
2015. okt. 12. 18:50
 14/18 anonim ***** válasza:

Az nem is olyan gyakori.:D

12-es voltam

2015. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
vicces hogy az össze lány azt hiszi hogy egy férfi szabadon hagyja a verekedésnél a nemi szervét ha nővel verekszik :D Pont ezért lehet könnyedén a legtöbb nőt megverni (De ugye lányokat nem ütünk meg) mert kiszámíthatóak,mindig tökre mennek :D
2015. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát szerintem a havi 1-2 nem sok, de nem is kevés. És legalább ugyanazt?
2015. okt. 12. 22:15
 17/18 anonim ***** válasza:

ÓÓ a kis aranyosak.

Nos beállok egy sima alapállásba és ha valaki tökön akar rugni egy sima kingerivel el tudom törni a térdét vagy ha hasba rúgom akkor az nem áll fel.

Nos én férfi vagyok csak sorolom, hogy lányok mit ne tegyetek egy tagbaszakadt férfi ellen.

Ha boxra kerül sor akkor vigyázzatok ugyanis egy fejre ütésnél a férfi keresztbe üthet ami könnyen súlyos sérülésekhez vezethet.

Ha rúgtok akkor gyorsan és erősen tegyétek és a másik lábfejeteket fordítsátok ki és testtel forduljatok rá.

Itt még tudnék egy párat sorolni de a lényeg, ha megtámadnak és az életedet veszélyben érzed akkor egy darab bot is segítségedre lehet.Bármi.Csak tanulj meg vele ütni.Ahogyan Kádár mondta csak te nem kínzásra használod hanem önvédelemre

2023. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
12 ha egy verekedésben előnyösen akarsz kijönni és nem akarod, hogy úgy nézzél ki utána mint egy madárijesztő akkor ne üss gyengén soha.Ja és még egy tipp:van aki csak agresszívabb lesz tökön támadás után, tehát nem ajánlom.Pl thaiboxon egy másik csávó tökön rúgon és meg cserébe felugrottam a falra és visszalöktem magam tehát lendületből arcontérdeltem.
2023. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!