Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők, ti meg tudnátok...

Lányok/nők, ti meg tudnátok verni egy fiút/férfit?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan, milyen módszerrel? Kort is írjatok.

2015. okt. 11. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Én biztos nem,mert nagyon félénk vagyok max. önvédelemből,bár egy jóképű helyes srácot nem lenne szívem bántani...
2015. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 piriiiii ***** válasza:
58%
A fizikai képességem valószínűleg megvan hozzá. A szándék és a kellő ostobaság hiányzik. 18
2015. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Jó esély van rá. Évek óta küzdősportot űzök. 30N
2015. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó erőben lévő többször verekedésből nyertesen kikerült férfit esélytelen hogy egy átlagos lány megverjen,de egy gyengébb srácot akármikor ha a lány kicsit is tud verekedni és ha nem a karmolásból és a hajhúzásból áll neki a verkedés
2015. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Ha önvédelemről van szó, egy jó erős, jól célzott tö**n rúgás bármelyik férfit térdre kényszeríti, onnan pedig sima ügy. Mindegy a fizikai állapot.
2015. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy milyen az a fiú, mert pl az osztályomban van egy nyápic kis gyerek akinek ha beleütök egyet a hasába már a földön fekszik, de van olyan is aki nagy izompacsirta, gondolom ő nem nagyon érezné meg.
2015. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sok volt edzőtársam tudná elmondani magáról.

16-60 éves korig, ő igazán nagyon megtudna verni egyszerre akár 3 izomagyat is.

Persze inkább fenlött fekete öves korosztályról bezsélek mint fiatalabb kezdők/haladók.

2015. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a férfi hogy áll hozzá. Én is láttam már olyan esetet, hogy a nő "verte" a férfi meg nem állt neki vissza, utána meg milyen nagyra volt magával a csaj, hogy megvert egy férfit, meg hogy milyen bátor, hogy neki mer állni egy férfinak. A lányok biológiailag gyengébbek a férfiaktól, az esetek többségében úgy meg tudnák őket verni, hogy magukra sem ismernének. Sajnos sok férfi ezt meg is teszi, de a nők között is vannak trógerek, akik direkt provokálják a férfit, főleg azt akiről tudják, hogy sosem ütne vissza.
2015. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát engem egyszer az egyik osztálytársam(fiú) megpofozott én meg majdnem eltörtem a karját, szóval. :D
2015. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tehát azt idáig is tudtam, hogy egy nő gyengébb egy férfinál. Meg azt is hogy vagy meg tudja verni vagy nem. Engem az érdekel, (ahogy a kérdésben is lehet látni) hogy hogyan, milyen módszerrel.
2015. okt. 11. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!